MELNSILS

Kempings / Viesu nams / Krogs pašā jūras krastā
MELNSILS>
Viesu skaits: 300
Guļvietu skaits: 100
Līdz Rīgai/km: 120
Valodas:   LV    RU    EN

Sviniet dzīves gaidītāko notikumu – Kāzas, pasakaini skaistā vietā – pašā jūras krastā, priežu meža ielokā.

Melnsils ir ne tikai vieta, kur baudīt mieru un klusumu pie pašas jūras, bet arī svinēt dzīvi visa gada garumā. Melnsila teritorija piemērota mazām un lielām svinībām, kāzām, kolektīva saliedēšanas un korporatīvajiem pasākumiem līdz pat 100 personām.

Vēsturisku notikumu iedvesmoti un mūsdienīgi labiekārtoti numuriņi ar visām ērtībām pilnīgai relaksācijai dabā. Šajā vietā īpaši tiek cienīts miers, jūra un klusums, bet šurp varat doties arī tad, ja skaistā apkārtnē vēlaties nosvinēt kādu sev svarīgu dzīves notikumu vai baudīt mierīgas brīvdienas divatā vai ģimenes un draugu lokā.

Foto: BALTIC WEDDING / Svinību vieta: MELNSILS

Rezervācija

Individuālās rezervācijas vasaras sezonai katru gadu sākam pieņemt no 1.Novembra. Rezervācijas kāzu svinībām un lielākiem pasākumiem vēlams veikt līdz 1. Novembrim. Strādājam visa gada garumā, tāpēc Melnsilā iespējams atpūsties katru dienu!


Viesu skaits

Piedāvājumā ietilpst 34 dažādas naktsmītnes ar nakšņošanas iespējām līdz 100 personām dažādu ērtību līmeņa namiņos – sākot no komfortabliem viesu nama numuriņiem un brīvdienu mājām līdz eksotiskām, atmiņā paliekošām mucu mājiņām un zemnīcām. Kopā atpūtas kompleksā iespējams uzturēties līdz 300 personām.


Piedāvātie pakalpojumi

Naktsmītnes, ēdināšanas pakalpojumi, banketu serviss, bārs, aktīvā inventāra noma, pirts, kubli.


Ēdināšana

Piedāvājam arī svētku mielastu sekojoši jūsu vēlmēm un prasībām. Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienu pamatvērtības, apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm, sākot ar vārītiem kartupeļiem un siļķi un beidzot ar rasolu, kā arī īpašs brokastu ēdienu piedāvājums un sezonai atbilstoši īpašie ēdieni. Melnsila krogs atvērts visa gada garumā un dod iespēju atpūtniekiem ieturēt gardas maltītes.


Papildus pakalpojumi

Pirts un pirtnieces pakalpojumi, kubls, zivju kūpināšanas meistarklases, SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdu noma, bērnu laukums, Mini zoo (Kazas, truši, vistas).


Pakalpojuma cena

Cena atkarīga no pasākuma formāta, sezonas, viesu skaita, rezervēto naktsmītņu skaita, mūzikas skaļuma, nakšu skaita, izvēlētā ēdināšanas piedāvājuma un konkrētas svinību norises vietas. Aptuvenās izmaksas no 1000 eiro – 10 000 eiro par nakti.


Vieta fotogrāfijām

Jūras piekraste, blakus esošais priežu mežs, interesantas naktsmītnes.


KĀZU SVINĪBU VIETAS

Līgavām iesaka