PETARDE

Augstas klases uguņošanas pakalpojumi
PETARDE>
  • + 371 29333555
    + 371 2933****
    + 371 27809809
    + 371 2780****

PETARDE – piedāvājam plašu pirotehnisko izstrādājumu klāstu, ar kuru katrs pats var sarīkot uguņošanu savos svētkos.

Esam vairāku pasaules pirotehnikas ražotājfirmu pārstāvji Latvijā, līdz ar to varam piedāvāt arī ļoti labas cenas.

Pieejami dažādi simboli, degoši burti, sirsniņas, kā arī gaisa, ūdens, dārza laternas, dažādi konfetti, liesmu, dūmu, konfeti mašīnas.

Noorganizēsim jebkādas sarežģītības kāzu uguņošanu praktiski jebkurā Latvijas vai pasaules vietā, gandrīz 30 darbības gados sadarbojamies ar uguņotāju firmām visā pasaulē.

Centīsimies izpildīt visdažādākās pasūtītāju vēlmes, kā piemēram, piepildot klienta vēlmes ar muzikālo uguņošanu, zemo vai Baroka stila uguņošanu.

Esam pieredzes bagāti, strādājot visā Latvijas teritorijā, tādēļ dalīsimies savā pieredzē par uguņošanu rīkošanu un noteikumiem dažādās svētku norises vietās.

Ir liela pieredze veidot uguņošanas priekšnesumus no ūdens, tiltiem, ēku jumtiem, kā arī torņiem. Sadarbojamies ar uguns akrobātu grupu www.athar.lv., veidojot kopīgus priekšnesumus.

Iespēju robežās uzstādīsim savu skaņas tehniku salūta muzikālā pavadījuma nodrošināšanai. Iespējama profesionāla priekšnesuma filmēšana un/vai fotografēšana, vēlāk materiālu samontējot, lai varētu iekļaut, teiksim, kāzu filmā.

Strādājam nevis vienai dienai, bet ilgtermiņā. Darām visu iespējamo, lai pasūtītājs paliktu apmierināts.

Mūsu moto – maksimāls efekts par saprātīgiem ieguldījumiem.

Patstāvīgiem pasūtītājiem dažādas atlaides un balvas.


KĀZU PRIEKŠNESUMI

Līgavām iesaka