RULLĒJUMS

Iespējams, labākais saldējums, kāds gatavots!
RULLĒJUMS>
  • +371 28377044
    +371 2837****
    +371 29975137
    +371 2997****
Valodas:   LV    RU    EN

rullējums

 

Uz vietas gatavots saldējums, tavā acu priekšā

Vai tu meklē aizraujošu un oriģinālu desertu nākamajam tevis organizētajam pasākumam? Vai vēl labāk – desertu, kura pagatavošanas process izraisa pozitīvas emocijas, vēlmi to iemūžināt fotogrāfijās un vēlāk par to pastāstīt saviem draugiem? Tad mēs esam tas, ko tu meklē!

Saldējums, kas pārsteigs ne tikai ar īpašo pagatavošanas tehniku, bet arī dzīvīgās garšas niansēm!

Mūsu klienti vienmēr ar sajūsmu vēro kā no pāris sastāvdaļām, tik īsā laikā, top skaisti noformēti saldējuma rullīši. To, pavisam noteikti, var dēvēt par unikālu saldējuma baudīšanas pieredzi. Un kas ir pats labākais? –

radi savu garšu pats, jo tai nav robežu

Rullējums saldējumam varam pievienot visdažādākos augļus, ogas un garšaugus, tāpēc iederēsimies jebkura pasākuma tematikā. Piedāvājumā pieejamas saldējuma pamata bāzes gan piena baudītājiem, gan veganiskā dzīvesveida piekritējiem.


Rezervācija

Pasākuma datumu rezervēt vēlams ne vēlāk kā nedēļu pirms pasākuma.


Pasūtījuma daudzums / Piegāde

Mēs esam ļoti elastīgi un pielāgojamies klientu vēlmēm un vajadzībām. Apkalpojam pasākumus visā Latvijā sākot no 20 viesiem līdz pat 1000 viesiem.


Saldumu piedāvājums

Rullējums piedāvājumā pieejamas saldējuma pamata bāzes gan piena baudītājiem, gan vegāniskā dzīvesveida piekritējiem.


Pakalpojuma cena

Rullējums minimālā pakalpojums summa ir 300 EUR, kurā ir iekļautas visas izmaksas līdz 100 porcijām pasākumos, kas norisinās Rīgā. Pasākumiem ārpus Rīgas, papildus tiek aprēķinātas transporta izmaksas. Pasākumiem ar lielāku porciju skaitu – pakalpojuma cena tiek aprēķināta sekojoši: 3 eur x porciju skaits.


Citi piedāvājumi

Mēs piedāvājam arī saldējuma stenda un trauciņu noformēšanu ar personalizētu dizainu, pēc klienta pasūtījuma. Ņemot vērā, ka mūsu saldējumam gatavošanas procesā var pievienot visdažādākos augļus, ogas un citas sastāvdaļas, mēs varam pielāgot saldējuma ēdienkarti jūsu vēlmēm un kāzu tematikai.KĀZU SALDUMI

Līgavām iesaka