SANDALS & BEACHES RESORTS

Jūsu kāzas paradīzē
SANDALS & BEACHES RESORTS>
  • +371 29478180
    +371 2947****
Valodas:   LV    RU    EN

Vai doma par jāvārda teikšanu baltu smilšu pludmalē liek jūsu sirdīm pukstēt straujāk? Vai esat sapņojuši savu pirmo skūpstu jaunlaulāto statusā piedzīvot zem Karību saules, kamēr tirkīzzilā okeāna viļņu šalkas dejo, jūsu solījumu melodijas pavadītas? Ja šādas iedomājieties savas ideālās kāzas, ļaujiet šo sapni īstenot Sandals & Beaches resorts!

Savos pastāvēšanas, vairāk kā 35 gadu laikā, Sandals & Beaches resorts ir izveidojusies kā labākā luksusa viss iekļauts cenā viesnīcu ķēde Karību baseinā un pasaulē, saņemot prestižos apbalvojumus jau 20 gadus, kā arī kļuvusi līdere kāzu organizēšanā.

Sandals & Beaches resorts deviņpadsmit  kūrorti atrodas septiņās Karību salās – Jamaikā, Sentlūsijā, Antigvā, Bahamās, Grenādā, Barbadosā un Tērksā & Kaikosā. Sandals – kūrorti tikai pāriem no 18 g.v., Beaches – ģimenēn ar bērniem un jebkuram atpūtniekam. 

Ideāla norises vieta romantiskām kāzām divatā, gan krāšņām svinībām kopā ar draugiem. Oficiāla laulību ceremonija – okeāna krastā, greznā kapellā uz ūdens, kūrorta saliņā vai baznīcā. Izvēlieties sev visspiemērotāko, vai pat dodieties ceļojumā uz divām salām, piemēram, kāzas svinot Barbadosā, bet medusmēnesi – Grenādas salā!

sandals & beaches resorts

Sandals & Beaches resorts uzticamā komanda rūpējas par jauno pāri, sākot no kāzu dokumentu sagatavošanas līdz smalkākai kāzu detaļai, aksesuāram un līgavas & līgavaiņa sapošanai, viņu īpašajai dienai!

Laulājaties pirmo reizi un bezmaksas, jeb iekļautā viesnīcas cenā kāzu tēmai Aisle to Isle, papildus saņemsiet speciālo piedāvājumu – atlaidi Premium Perks $1500 vērtībā individuālā kāzu dizaina veidošanai un medusmēneša atpūtai:

  • kāzu ceremonijas dekoram;
  • istabas kategorijas paaugstinājumam;
  • video;
  • fotogrāfiju paketei;
  • pludmales privātai lapenei;
  • vai PADI daivinga apmācībai;
  • kā arī romantiskām privātām vakariņām jūras krastā.

Sandals & Beaches resorts papildus piedāvā iedvesmojošas, elegantas deviņas dizaina kāzu tēmas Inspirations pēc individuālām jaunā pāra vēlmēm, veidojot savas īpašās kāzas, neatkārtojami un oriģināli!
Twilight Hour –  kāzas zem zvaigžņotās debess tiek organizētas vakara maģiskās romantikas mīļotājiem.

Jaunums! topošajam jaunajam pārim – Saderināšanās serviss palīdz realizēt bildināšanu īpaši romantiski un neaizmirstami.

Bet, ja jūs vēlaties nosvinēt kāzu jubileju, gadadienu vai teikt “jā” vārdu vēlreiz, šim īpašajam gadījumam Sandals & Beaches resorts piedāvā kāzu ceremoniju ReTie the Knot. Jūsu viesu skaits ir neierobežots!

Pēc skaistajiem svētkiem jūs varēsiet baudīt divvientulību romantiskajā medusmēneša numurā Love Nest Suite®, lutinot sevi ar privāto sulaiņa servisu Butler. Izbaudiet 16 pieczvaigžņu Global GourmetTM izcilos restorānus, izsmalcinātus ēdienus un dzērienus, dzirkstošas vakara programmas, neierobežotas iespējas ļauties aktīvai atpūtai ūdenī un uz sauszemes, ieskaitot niršanu ar akvalangu un golfu.

Neierobežots luksuss – viss iekļauts!


Viesu skaits

No 2 – 100 personām un vairāk.


Laulību reģistrācija

Organizējam oficiālas laulības (ar miertiesnesi). Reliģiozu konfesiju laulības (piem. katoļu) ar mācītāju par papildus maksu no USD 150.


Papildus piedāvājumi

Dzērieni, šampanietis, mūzika (ieraksts pēc jaunā pāra izvēles) – ir jau iekļauts kāzu paketes cenās Free Weddings.

Savukārt, Free Weddings ir iekļauta jau viesnīcas cenā ar luxury all-inclusive, par 1 pers./ 7 naktīm no USD 1200.

Papildus: dzīvā mūzika no USD 250 (solists) – 1400 (orķestris) un fotogrāfiju paketes, no USD 270 & video paketes, no USD 695. Kāzu dekori, make-up, frizieris u.c.


Pakalpojuma cena

Free Weddings ir iekļauta jau uzturēšanās viesnīcā, cenā ar luxury all-inclusive, kas sastāda uz 1 pers./ 7 naktīm.

Cenas: Minimālā no USD 1200. Maksimālā – USD 9 800 (Suite bungalo uz ūdens, ar luxury all -inclusive, iekļaujot privāto sulaiņa servisu Butler Elite).


Norises vieta

Okeāna krastā, dārzā, laulību kapelā uz ūdens, viesnīcas jumta terasē ar skatu uz okeānu, kapelā ar mācītāju, baznīcā, viesnīcas privātājā saliņā (uz pieprasījuma un grupām, no 10 pers.)KĀZU CEREMONIJU VIETAS

Līgavām iesaka