SAPŅU ĶĒRĀJI

Sapņu ķērāji – dāvanas, noma, meistarklases
SAPŅU ĶĒRĀJI>
  • +371 28370301
    +371 2837****
Valodas:   LV    RU    EN

sapnu keraji

Šis stāsts ir ne tikai par sapņu ķērājiem kā skaistiem interjera priekšmetiem. Šis stāsts ir par sapņu piepildīšanu! Ar sapņu ķērāja palīdzību vai kā citādāk – to izlem tu!

Sapņi piepildās!

Sapņu ķērāju noma tavām sapņu kāzām, fotosesijai vai pasākumam.

Sapņu ķērājs ir arī oriģināla dāvana jaunlaulātajiem, vedējiem vai  vecākiem. Tā būs arī lieliska dāvana bērnam raudzībās, kristībās vai jaunajai ģimenei kāzu gadskārtā vai jaunajā dzīvesvietā.

Sapņu ķērāju ir iespējams iegādāties no jau gatavajiem (apskatāmi mājas lapā) vai arī pasūtīt pēc individuālām vēlmēm.

Pieejamas arī dāvanu kartes, organizējam meistarklases/radošās darbnīcas (dāvana līgavai vai vecmeitu ballītē, kāzu pieturpunkts).

Sazinies ar mums, mēs palīdzēsim piepildīt tavu sapni!


Pakalpojuma veids

Gatavi izstrādājumi (kvalitatīvs roku darbs vienā eksemplārā), iespējams izgatavot pēc pasūtījuma, kāzām, citiem svētkiem, sievietēm, vīriešiem, bērniem.


Izgatavošanas veids

Roku darbs, dažādi materiāli, iespējams vienoties par vēlamajiem izejmateriāliem un citām vēlmēm. Iespējams iesaiņot kā dāvanu, pievienot kartīti, veidot dāvanu komplektus. Tiek izgatavots Latvijā.


Piegādes laiks un veids

Internetveikalā apskatāmā prece pieejama uzreiz un tiek izsūtīta 1-3 darba dienu laikā (personīga saņemšana Rīgas centrā vai piegāde ar Omniva, Latvijas Pasts uz jebkuru vietu Latvijā (piegāde 1-5 dienu laikā) un pasaulē (uz ārzemēm piegāde aizņem ilgāku laiku, parasti no 2 nedēļām)).


Pakalpojuma cenas

Katrs sapņu ķērājs tiek izgatavots tikai vienā eksemplārā. Cena no 10eur, pieejamie izmēri – no 5cm diametrā līdz 83cm diametrā, kā arī ne-apļa formas sapņu ķērāji dažādos izmēros.KĀZU INVENTĀRA NOMA

Līgavām iesaka