WHITE SWAN EVENTS BY GG

Mūsdienīgi un maģiski pasākumi
WHITE SWAN EVENTS BY GG>
  • +371 26187637
    +371 2618****
Valodas:   LV      EN

 

White Swan Events by GG ir kāzu un privāto pasākumu plānošanas serviss ar mūsdienīgu un maģisku pieskārienu.

White Swan Events by GG piedāvā pasākuma organizēšanu, uzticamu un atbilstošu piegādātāju piesaisti, pasākuma dienas koordinēšanu, radošu ideju un ieteikumu sniegšanu, kā arī atbalstu visa plānošanas procesa laikā.

“Man ļoti patīk meklēt un radīt oriģinālas idejas katram pasākumam atbilstoši klientu vēlmēm, pievienojot nedaudz pasaules garšas, lai katru šo pieredzi padarītu unikālu. Mans galvenais uzdevums ir radīt neaizmirstamas emocijas un atmosfēru jums un jūsu viesiem pasākumā, ļaujot jums baudīt šo dienu un plānošanas laiku nesteidzīgi kopā ar saviem mīļajiem”, pasākumu plānotāja Ginta Gulbe.

white swan events by gg


Citi organizatoriskie pasākumi

White Swan Events by GG piedāvā kāzu, dzimšanas dienu, saderināšanās, vecpuišu, vecmeitu un citu privāto pasākumu plānošanu Latvijā un ārpus tās.

Piedzīvojumu meklētājiem, White Swan Events by GG piedāvā privātu pasākumu organizēšanu Ibizā, kas ir zināma kā maģiska sala Spānijas teritorijā ar saulainiem un siltiem laikapstākļiem, brīnišķīgiem dabas skatiem un elpu aizraujošām pludmalēm, sniedzot neskaitāmas izklaides iespējas.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Papildus pakalpojumi

Papildus White Swan Events by GG piedāvā digitālo video ielūgumu izstrādi, kā arī citu digitālo dizainu izstrādi pasākumam.KĀZU AĢENTŪRAS UN KĀZU RĪKOTĀJI

Līgavām iesaka