Kā apmierināt sievieti un paātrināt partneres orgasmu

Kā apmierināt sievieti un paātrināt partneres orgasmu
Foto: LIBKOS

Sievietes seksualitātes īpatnības

Lai labāk izprastu sievietes iespējas gūt baudu, pirmkārt, ir jāizzina sievietes baudas anatomija. Gan tuvības brīžos, gan labu laiku pirms šiem brīžiem, ir jāzina kādas rīcības (arī neseksuālas sadzīviskas aktivitātes) dāmu spēs iedvesmot un uzbudināt, bet kāda uzvedība viņā radīs pilnīgi pretēju efektu. Turklāt jāņem vērā, ka sievietes dzimumdziņu un seksuālās baudas potenciālu ietekmē arī faktori, ko partneris nevar kontrolēt.

Sievišķā seksualitāte ir ļoti komplicēta un tā sastāv no pilnīgi visa, kas ar personu ir noticis visā viņas dzīves laikā: sākot no tā, cik veselīgi notikusi embrija attīstība, vēl atrodoties mātes puncī, un turpinot ar bērna audzināšanas posmā iestrādātajiem paterniem un visām gūtajām veiksmīgajām un neveiksmīgajām seksuālajām pieredzēm viņas dzīves laikā. Tam visam piebiedrojas sievietes cikla fāzes īpatnības, un kopā tiek iegūts neatkārtojami unikāls un ārēji, no malas skatoties, neuzminams seksuālā rakstura kokteilis, ko nevar uzlauzt, bet var tikai iepazīt, pieņemt un būt klāt tā attīstīšanā, lai palīdzētu viņai piedzīvot pēc iespējas vairāk baudas mirkļus.

sievietes seksualitate
Foto: LIBKOS

Ļoti svarīga ir sievietes seksuālā atvērtība un spēja baudīt. Tas diemžēl nav pašsaprotami, jo lielai daļai ir bloķēta seksualitāte vai pat neapzinātas bailes izjust baudu. Šie uzvedības algoritmi rodas jau bērnībā. Daļai meitenīšu vecāki ļauj izpētīt visu savu ķermeni un pilnīgi nekaitīgā veidā pieskarties visām ķermeņa vietām, nosaukt tās vārdos un pieņemt kā normālu un neatņemamu sava ķermeņa daļu. Citai daļai meiteņu jau agrā bērnībā tiek sists pa pirkstiem gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, ja meitenīte izrāda interesi piekarties sev “zem jostasvietas”. Tā ir bērna kaunināšana, neļaujot izzināt savus dzimumorgānus un saucot šīs ķermeņa daļas dīvainos aizstājējvārdos. Tādējādi bērns tiek ieprogrammēts izvairīties no ķermeņa intīmo zonu pieminēšanas un izmantošanas, jo tā tiek pamatota kā kaunpilna un grēcīga padarīšana.

Ja sievietei bērnībā ir bijusi konservatīva un noliedzoša audzināšana, pusaudzes gados viņa visdrīzāk nespēs pilnvērtīgi atļaut sev masturbāciju un ķermeņa izzināšanu. Tas vēlāk ietekmēs viņas baudas zonu jutīgumu un baudas izjušanas kapacitāti. Ja ir iztrūcis šis pašizzināšanas posms, ir liels risks, ka nervu gali nav gana attīstīti un turpmāk sievietei būs grūtāk uzbudināties, izbaudīt stimulāciju un sasniegt orgasmus. Kā arī viņa nezinās, kas viņai sagādā patīkamas izjūtas un nevarēs to nokomunicēt partnerim. Partnerim atliks tikai minēt. Šādas situācijas vizbiežāk rezultējas tādās dzimumattiecībās, kurās baudu gūst tikai partneris, jo sieviete fiziski nav spējīga izjust tik daudz, cik vēlētos, un arī praktiski viņa nezina, kas ir jādara, lai no visa intīmās tuvības procesa arī pati gūtu baudu. Īsumā var droši apgalvot, ka sievietes spēja izjust baudu ļoti lielā mērā sākas ar viņas pašas spēju sev sagādāt baudu.

sievietes seksualitate
Foto: LIBKOS

Šādas situācijas ir jārisina individuāli un visbiežāk kompleksi (ar vairākām metodēm). Ja sievietei nav seksuāla rakstura traumatisku pieredžu un viņa ir atvērta baudas pasaulei, tad pozitīvus rezultātus varēs sasniegt atklātā komunikācijā un bezaizspriedumu eksperimentos ar partneri. Ja problēma sakņojas dziļāk audzināšanas metodē un dzīves laikā ir piedzīvoti seksuāla rakstura pārdzīvojumi, tad sievietei vajadzētu meklēt profesionālu palīdzību pie terapeita un/vai seksologa.

Tikai pēc šo psiholoģisko aspektu izzināšanas un situāciju izrisināšanas var doties fizisko baudas zonu ekspedīcijā.

Pirmā pietura: sievietes smadzenes! Pat pēc augstāk minēto netaustāmo faktoru apzināšanās vēl ir jāsaprot, ka pats galvenais sievietes baudas orgāns ir smadzenes! Tās atbild gan par netveramo un emocionālo, gan par fizisko un izjūtamo ar katru ķermeņa centimetru. Protams, katram cilvēkam nav jāpārzina smadzeņu uzbūve un visi neiroloģiskie procesi, bet ir lietas, kas jāņem vērā ceļā uz sievietes labsajūtas nodrošināšanu. Lai viņa būtu gatava atslābināties un nodoties tuvībai ar partneri, ir jāpanāk, ka galvā nav nevienas uzmācīgas, kaitinošas, stresainas un visādi citādi traucējošas domas.

sievietes seksualitate
Foto: LIBKOS

Domu sievietes galvā ir ļoti daudz, un tās visas ietekmē spēju tikt līdz baudas virsotnēm. Ir jāparūpējas, lai sadzīviskā līmenī visas raizes būtu mazinātas, lai viņu nesatrauc neizdarītie darbi, lai noskaņa telpā ir atbilstoša un viņai netraucē slikti aromāti, pārāk auksta vai zema telpas temperatūra, neestētisks telpas izskats un viss pārējais, kas var negatīvi ietekmēt kādu no viņas maņām. Ja viņa spēs domāt par to, cik viss ir skaisti, smaržīgi, garšīgi, taustei patīkami un visādi citādi baudāmi, tad arī relaksēties un noskaņoties uz seksuāla rakstura aktivitātēm būs daudz vieglāk. Nepieciešams panākt, lai viņai patiešām patīk atrasties attiecīgajā vietā, laikā un tieši ar šo partneri.

sievietes seksualitate
Foto: LIBKOS

Apmēram 70% sieviešu ir reaģējošā jeb reflektīvā seksualitāte, kas nozīmē – viņai nepieciešams uzsākt patīkamas aktivitātes, lai vispāk nonāktu pie vēlmes pēc seksa. 70% gadījumu sieviete nespēs sagribēt seksu “uz līdzenas vietas”, jo viņai ir nepieciešamas darbības uz kurām reaģēt. Šis pamato priekšspēles nepieciešamības svarīgumu! Ļoti reti kurai dāmai ir nepieciešama īsa priekšspēle, kas aprobežojas ar dažu minūšu pabučošanos. Lielākajā daļā gadījumu – jo garāka priekšspēle, jo jaudīgāks baudas gūšanas process un arī intensīvāka kulminācija. Šajā procesā var ietilpt dažādas aktivitātes: skūpsti, glāsti, masāža, apskāvieni, pirkstu un mēles izmantošana erogēno zonu stimulēšanai, dažādu guļamistabas aksesuāru un rotaļlietu izmantošana erogēno zonu stimulēšanai un tālāk arī intīmo zonu masāžai, un vēl daudzas citas aktivitātes, kas partneriem ir patīkamas.

sievietes seksualitate
Foto: LIBKOS

Priekšspēles laikā ir jāpanāk, lai sieviete kļūst maksimāli atslābināta un uzbudināta. Ir jāpamodina iespējami daudz dažādas jutīgās ķermeņa zonas, lai uzlabotu asinscirkulāciju un veicinātu jutību. Tai skaitā jāuzlabo dzimumorgānu apasiņotība un vairāku baudas zonu pamodināšana ar patīkamu maigu stimulāciju vēl līdz seksam, ja sekss ir vakara “ēdienkartē”.

Kādas ir galvenās sievišķo dzimumorgānu baudas zonas?