ROMANTISKI PĀRSTEIGUMI KĀZU JUBILEJĀ – PIECAS IDEJAS

ROMANTISKI PĀRSTEIGUMI KĀZU JUBILEJĀ – PIECAS IDEJAS
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com

Kad esam satikuši kādu un jūtam, ka gaisā virmo mīlestība, mūs pārņem patīkamas gaidas. Mēs cerīgi lūkojamies pēc intereses apliecinājuma – skatiena, kas satricina jau tāpat nemierīgos tauriņus vēderā, smaida, kas nozīmē vairāk nekā draudzību, neveikla ķermeņa valodas žesta… Ar to pietiek, lai parasta diena pārvērstos pasakā. Attiecībām attīstoties un pārim arvien vairāk satuvinoties, mēs joprojām sagaidām no partnera dažādus mīlestības apliecinājumus, it īpaši mums svarīgajos datumos.

Jaunajiem pāriem viens no tādiem, bez šaubām, ir kāzu jubileja.

Pārsteigumi kāzu jubilejā ir īpaši un mīļi, jo tiek sarūpēti jums abiem kopīgi svarīgākajā datumā. Lai kāds būtu tavs pārsteigums kāzu jubilejā vīram, tam jābūt labi pārdomātam un rūpīgi sagatavotam. Pievērs uzmanību niansēm – pateicoties tām, viņš atcerēsies tavu dāvanu gadiem ilgi.

romantiski pārsteigumi kāzu jubilejā 5 idejas
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com

Īpaši nozīmīgs ir pirmās kāzu jubilejas pārsteigums – tas reizē ir skaists noslēgums jūsu pirmajam skaistajam gadam vīra un sievas lomā, un – jaunas tradīcijas sākums. Tāpat, kā jūsu pirmais skūpsts, dāvana pirmajā kāzu jubilejā kļūs par spilgtu jūsu atmiņu kaleidoskopa daļiņu.

Ja domas par to, kāda varētu būt tava dāvana sievai kāzu jubilejā, neļauj tev naktīs gulēt, zini, ka uztraukums ir pamatots – sievietēm kāzu gadadienas svinības ir īpaši svarīgs notikums, un tiek sagaidīts, ka pirmās kāzu jubilejas svinības paliks atmiņā uz mūžu. Šajā dienā sieviete vēlas justies mīlēta un lolota kā vēl nekad. Atceries to un netaupi spēkus un izdomu, gatavojoties šai dienai – tas būs tā vērts.

romantiski pārsteigumi kāzu jubilejā 5 idejas
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com

Pārsteigumi kāzu jubilejā kļūs par jūsu mīlestības ikgadēju svinēšanu, par kopdzīves atskaites punktiem. Esi drošs, ieguldītais darbs un laiks, gatavojot dāvanas kāzu jubilejā, un tam veltītā uzmanība nepaliks nepamanīti.

Ja tavā dienaskārtībā ir apsveikums kāzu jubilejā vīram, apdomā, kas viņu varētu visvairāk iepriecināt, kādi ir viņa hobiji un intereses, kā arī kādas tavas iepriekšējās dāvanas viņu sajūsmināja visvairāk. Sāc gatavoties pēc iespējas agrāk – jo laicīgāk sāksi domāt par to, kā apsveikt mīļoto kāzu jubilejā, jo iespaidīgāks apsveikums tev izdosies.

romantiski pārsteigumi kāzu jubilejā 5 idejas
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com

Ja esi vēl pašā plānošanas sākumā un gaidi iedvesmu, ieskaties šajā sarakstā, kas piedāvā dažas idejas svinībām kāzu jubilejā.