Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Lotus Dizains - preces bērniem un vecākiem

Lotus Dizains - preces bērniem un vecākiem

1 gadus ar mums

Ausekļa prospekts 9, Ogre

+371 26491379

lotusdizains.lv

LV, ENG

Sazināties ar Lotus Dizains - preces bērniem un vecākiem


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


LOTUS DIZAINS - rada lietas, kas sevī glabā atmiņas.

Lotus Dizains piedāvājuma klāstā atradīsiet pārdomātas lietas mazuļiem un mammām, kas radītas vadoties no savas pieredzes un vajadzībām. Vēlos, lai lieta ko iegādājies ir, kas vairāk par mantu un spēj veidot tev skaistas atmiņas.


Piedāvājums

Mēneškartiņas ir veidotas tā, lai otrā pusē var pierakstīt katra mēneša skaistāko notikumu un ielikt pašu kartiņu fotoalbūmā. Savukārt pēdiņas un plaukstiņas komplekts ir unikāls savā nišā, saviem bērniem arī nevarēju atrast ērtu variantu, kas garantētu arī skaistu rezultātu. Radīju pati, un tas patiesi spēj iemūžināt mazuļa mazās pēdiņas un rociņas, saglabājot visa mūža garumā.

Gaidību laikā Baby Shower uzdevumu komplekts nodrošinās lieliski pavadītu laiku kopā ar draudzenēm. Gaidību un mazuļa ienākšana ir īpašs laiks, un to ir patiesi jāizbauda.

Laimes ziņu kartiņas, ar kuru palīdzību var skaisti un īpaši pavēstīt jaunās lomas cilvēku dzīvē - piemēram vīram, ka viņš kļūs par tēti, vai vecākiem, ka drīzumā būs mazbērniņš.

Lotus Dizains piedāvā mazuļu lietas, kas sevī saglabā atmiņas par šo skaisto laiku.

Piedāvājumā ir gan gatavi raudzību dāvanu komplekti, gan iespēja uzdāvinār dāvanu karti.


Iegāde

Visi pasūtījumu tiek sagatavoti un nosūtīti 2-5 darba dienu lakā. Iespēja arī veikt individuālus pasūtījumu sazinoties lotusdizains@gmail.com vai Instagram profilā, www.lotusdizains.lv.