Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DJ JĀNIS PUĶĪTIS

DJ JĀNIS PUĶĪTIS

4 gadus ar mums

+371 29288738

jpsound.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar DJ JĀNIS PUĶĪTIS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Esat sākuši plānot savu dzīves lielo notikumu - kāzas?

Lieliski, varu jums palīdzēt, jo neiztrūkstoša kāzu balles sastāvdaļa ir mūzika. Ja jau ir padomā kāda grupa vai ansamblis, ko vēlētos redzēt muzicējam jūsu kāzās - ļoti labi! Tomēr jāatceras, ka mūziķiem uzstāties visu nakti bez pārtraukuma būs ļoti sarežģīti, tādēļ derētu jau laikus padomāt, kā aizpildīsiet pauzes un kā ballēsiet līdz rīta gaismai. Te palīgā nāks dīdžejs, kas ar atbilstošu mūziku palīdzēs uzturēt vakara jautrību.

Ņemot vērā, ka kāzās satiekas dažādu gadagājumu viesi un daži, iespējams, vēl nav pazīstami, atbilstoša mūzika var palīdzēt atraisīties ikvienam un iejusties jūsu īpašā vakara atmosfērā. Arī atbilstošs apgaismojums piešķir noskaņu šim pasākumam un ļauj akcentēt būtiskākos momentus, nodrošinot vizuālo efektu.

Ar kāzu un svinību apskaņošanu un apgaismošanu nodarbojos jau vairāk nekā 22 gadus un ir uzkrāta zināma pieredze. Visbiežāk kāzās atskaņoju populārus pasaules mūzikas hitus un darbus no latviešu estrādes Zelta fonda, kas patīk gan jauniešiem, gan arī pieredzējušākiem kāzu viesiem. Varu pielāgoties arī jūsu kāzu balles tematiskajai noskaņai. Svarīgi pastāstīt DJ par savām iecerēm un vēlmēm, muzikālo gaumi, lai vakars būtu izdevies.

Neliels ieskats manos darbos un muzikālajā piedāvājumā aplūkojams šeit.