Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Annemarija Moiseja un grupa


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sveiki!

Esmu Annemarija Moiseja, taču tieku dēvēta arī kā ANNEMARIA (vokāls). Savas mūzikas, vokāla gaitas aizsāku pirms aptuveni 18 gadiem, apmeklējot neskaitāmas vairāku vokālo pedagogu nodarbības pēc kā sekoja dalība konkursos, kas pamazām pārtapa koncertos gan kā bekvokāla, gan solistes sastāvos, iegūstot arī profesionālo vidējās izglītības džeza vokāla diplomu. šobrīd mūzika ir kopā ar mani katrā ikdienas pagriezienā, kurā dalos ar saviem skatuves kolēģiem, ar kuriem vēlos iepazīstināt arī jūs.

Lielākoties uzstājos kopā ar dueta partneri, ģitāristi Māru Bulu. Kopā darbojamies aptuveni 5 gadus. Mūsu ceļi satikās kopā attīstoties Rīgas Doma kora skolā. Neskaitot dueta gaitas, piedāvājam lielākus sastāvus, kas iekustinās deju grīdu un ļaus arī klausītājiem iesildīt balsis.

Pārsvarā piedāvājam duetu (vairāk fona mūzika vai nelielas aktivitātes atmosfēra), trio, kvartetu un sekstetu, kas jau attiecīgi atbilst aktīvām dejām jeb ballītei. Trio un kvartetā variējam ar dažādiem mūzikas instrumentiem, kurus noteikti izvēlamies noskaidrojot pasūtītāja vēlmes. Sekstetā piedalās - vokāls (fona vokāls), taustiņinstrumenti, ģitāra, basģitāra, sitaminstrumenti, saksofons (kā arī vokāls un fona vokāls). 

Lielākoties izpildām populāro mūziku angļu un latviešu valodā. Tai skaitā atskaņojam arī soul, funk un džezīgas noskaņas mūziku, lielākajos sastāvos arī mēdz iezagties arī kāds rock&roll.


Cerībā uz jūsu pasākuma muzikālās idilles uzburšanu sekojoša informācija:

Izvēlieties jums tīkamo sastāvu (duo, trio, kvartets un / vai sekstets) pēc kā izriet attiecīga informācija:

  • vēlams par pasākumu ziņot ne mazāk kā 3 nedēļas pirms notikuma (taču rēķinoties, ka lielākiem sastāviem informācijas saskaņošana notiek ilgāk, par pasākumu vēlams paziņot ne vēlāk kā 2-3 mēnešus pirms notikuma);
  • uzstājamies minimums 2 cilvēku sastāvā un maksimums 6 cilvēku sastāvā;
  • piedāvājam mūziķa pakalpojumus - mūziku. Fons jeb mierīga pasēdēšana, neliela aktivitāte, taču nepārspīlējot un / vai dejas (ballīte);
  • cena atkarīga no sastāva lieluma, muzikālās daļas ilguma un attāluma. Papildus samaksa par konkrētas dziesmas apguvi pēc pasūtītāja vēlmēm (atkarīgs no sastāva lieluma);
  • esam uzstājušies neskaitāmos korporatīvajos pasākumos, kāzu ballītēs, ceremonijās, intīmos ģimenes svētkos un citos notikumos. Esam profesionāļi un zinām kā parūpēties par to, lai Jūsu svētki būtu izdevušies arī muzikāli. Lielākoties mūsu pasākumos saskaramies ar cilvēku smaidiem, dejām, līdzi piebalsošanu un komplimentiem, pateicības vārdiem, taču vēlotos iegūt atsauksmes arī no Jūsu puses un iepazīties ar jums caur mūziku;
  • diemžēl mūsu sastāvā nav iekļauta apskaņošana (tas attiecas uz lielākiem sastāviem), bet dueta sastāvā dodamies ar saviem personīgajiem skaņas pastiprinātājiem, ja telpa nav pārāk liela.

Ļoti ceram uz saziņu un noteikti esam gatavi atbildēt uz vēl neatbildētajiem jautājumiem!

Uz tikšanos!