Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu rotas

Kāzu rotas, bižutērija un juvelierizstrādājumi ikvienai līgavai piešķirs neatvairāmu akcentu. Pati galvenā rotaslieta kāzu dienā neapšaubāmi ir laulības gredzens, bet nevajag aizmirst arī citas kāzu rotas, tai skaitā, kāzu rotas matiem.

Kāzu rotas atbilstoši kāzu stilam

Līgavas ir dažādas un tikpat atšķirīgas būs viņu izvēlētēs kāzu rotas savai īpašajai dienai. Tomēr svarīgi ir atrast piemērotākās kāzu rotaslietas katram kāzu stilam un kleitai. Kāzu rotaslietu izvēli lielā mērā nosaka gan līgavas kleita un kopējais kāzu stils, gan nereti arī valdošās tradīcijas un tuvāko cilvēku uzskati, kas būtu vai nebūtu pieņemami. Kāzu rotas noteikti vajadzētu izvēlēties tikai pēc tam, kad kleita jau sagādāta, jo katra no tām pieprasīs citādāku pieeju.

Lasīt vairāk

Kā izvēlēties kāzu rotas?

  • Piemēram, brīvi krītošām kleitām vairāk varētu piestāvēt izsmalcināti juvelierizstrādājumi;
  • Karaliska stila kleitai – kāzu rotas un juvelierizstrādājumi ar lieliem akmeņiem;
  • Bet netradicionālākās, piemēram, etnogrāfiskā stila kāzās var būt arī juvelierizstrādājumi no akmeņiem un ādas un var pielāgot arī stilistiski veidotas kāzu galvas rotas.

Mazāk ir vairāk

Izvēloties kāzu rotaslietas, noteikti jāpatur prātā slavenais teiciens par to, ka mazāk patiesībā nozīmē vairāk jeb nevajag pārspīlēt ar visu rotaslietu uzlikšanu. Ir līgavas, kas liek tikai kaklarotu, ausis un rokas atstājot brīvas, bet ir arī līgavas, kas liks tikai izteiksmīgu rokassprādzi. Tas, ko labāk likt vai nelikt, atkarīgs no pašas līgavas.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos kāzu rotaslietu piedāvājumus, kā arī regulāri piedāvā dažādus ieteikumus un stila padomus, kā piemeklēt piemērotākās kāzu rotaslietas.

Portālā Līgavām.lv atradīsiet informāciju par labākajiem juvelieru veikaliem un juvelieriem, kas piedāvā:

  1. Kāzu rotas un juvelierizstrādājumus – auskarus, kaklarotas, kulonus, ķēdītes un galvas rotas;
  2. Individuālus juvelierizstrādājumu izgatavošanas pakalpojumus.

Līgavas ir dažādas un tikpat atšķirīgi būs viņu izvēlētie juvelierizstrādājumi kāzu dienai.

Mūsu portālā atradīsiet:

  • Labāko juvelieru veikalu (tai skaitā – rotaslietas internetā) kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī pakalpojumu klāstu, ko konkrētais juvelieris un rotaslietu veikals piedāvā;
  • Izglītojošus un noderīgus rakstus par kāzu rotām, juvelierizstrādājumiem un juvelieru veikaliem un to, kā izvēlēties piemērotākās kāzu rotas katrai līgavai;
  • Attēlu galerijas, kas palīdzēs iedvesmoties un sajust, kādas kāzu rotas un juvelierizstrādājumus izvēlēties.

Līgavām.lv – portāls, kur atrast visu, ko vēlaties zināt par kāzām!

Ikviena līgava un līgavainis portālā Līgavām.lv var pavadīt vairākas stundas, iegūstot praktiskus padomus par kāzu organizēšanu, sākot ar idejām izcilam bildinājumam un beidzot ar to, ko dāvināt kāzu viesiem.

No jaunākajām modes tendencēm līgavas un līgavaiņa tērpos līdz greznākajiem juvelierizstrādājumiem un kāzu rotām – portālā Līgavām.lv ir apskatītas tās visas. Portālā iespējams arī uzdot jautājumus kāzu ekspertei, kas, sadarbojoties ar Latvijas kāzu jomas TOP profesionāļiem, meklēs atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, tai skaitā, par kāzu rotām un kur vislabāk tās iegādāties.

Savukārt TOP piedāvājumu sadaļā jūs atradīsiet labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus Latvijā. Tas viss pie mums – kāzu portālā Līgavām.lv!