Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas

Īstās kāzu kleitas meklējumi ir viena no tām lietām, ko nereti līgavas, gatavojoties savām kāzām, gaida visvairāk. Dizaineru kāzu kleitas, vintage kāzu kleitas, nomātas kāzu kleitas – katra līgava var izvēlēties sev tīkamāko risinājumu. 2023. gadā tās valkātājas pārsteidz ar daudzām jaunām tendencēm, par to vairāk vari uzzināt šeit - kāzu kleitas 2023 un kāzu kleitas 2024. Un to jaunākās tendences meklējiet arī LĪGAVĀM.LV rakstos. Kāzu kleitas Rīgā un citviet Latvijā atrodamas mūsu portālā.

Lasīt vairāk

Dizaineru kāzu kleitas

Dizaineru kāzu kleitas ir kaut kas, par ko sapņo daudzas līgavas. Pasaulē šogad, piemēram, uzplaukusi kāzu modes ikoniskā tēma – ziedi. Tāpat dizaineri ir uzlabojuši arī klasiskās kleitas ar korsetēm un tām piešķīruši brīvas, apjomīgas un pufīgas piedurknes.

Savukārt, baltās krāsas alternatīva šogad ir silti rozā tonis, kas tēlam piešķir maigāku un romantiskāku noskaņu. Dizaineru kāzu kleitas var atrast gan Rīgā un citviet Latvijā, gan iegādāties internetā. Protams, jāņem vērā, ka kāzu kleitas cenas ziņā mēdz būt ļoti atšķirīgas, un dizaineru kāzu kleitas nebūs no lētākajiem risinājumiem.

Vairāk par dizaineru kāzu kleitām šeit: KĀZU KLEITAS

Ekskluzīvas kāzu kleitas – īpašai dienai

Šajā mīlestības pilnajā dienā Jūs noteikti vēlēsieties izskatīties tā, lai apkārtējie nevarētu novērst no Jums skatienus. Tādu efektu spēj panākt ekskluzīva kāzu kleita, kas liks justies pasakaini, eleganti un īpaši – tā, lai Jūs atcerētos šo dienu un saviļņojošās sajūtas visu mūžu.
Mūsu kāzu portālā atradīsiet:

Kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet:

  • labākie kāzu kleitu saloni un vakarkleitu saloni Latvijā
  • pieprasītākie kāzu kleitu dizaineri;
  • pašmāju radītas zīmola kāzu kleitas;
  • kāzu kleitas dažādiem auguma tipiem, tai skaitā, kāzu kleitas grūtniecēm;
  • viss par un ap to, ko piedāvā kāzu kleitas noma.

Visi populārākie kāzu kleitu dizaineri un kāzu saloni vienuviet! Līgavām.lv uzzināsiet visu nepieciešamo un svarīgāko informāciju, lai atrastu savu sapņu kleitu:

  1. Dizaineru, zīmolu un kāzu salonu aprakstus;
  2. Kleitu galerijas;
  3. Adreses;
  4. Mājaslapas;
  5. Kontaktinformāciju.

Kāzu kleitas izvēlīgajām, praktiskajām un greznību mīlošām līgavām

Mūsu portālā ikviena līgava radīs iedvesmu sava topošā kāzu tērpa izvēlei. Kāzu kleitas iegāde ir diezgan laikietilpīgs, dažreiz satraucošs, bet, bez šaubām, ļoti patīkams process. Līgavām.lv palīdzēs atrast piemērotāko kleitu pat visizvēlīgākajai līgavai, tāpēc ieskatieties mūsu portāla fotogalerijās un izvēlieties Jums atbilstošāko dizaineri vai salonu!

Kāzu kleitas romantikas cienītājām

Mūsu portālā atradīsiet informāciju, piemēram, par pašmāju zīmolu AMORALLE, kas piedāvā elegantas, romantiskas un sievišķīgas kleitas.

New look kāzu kleitas

Šī stila piekritējas noteikti izvēlēsies satriecošu tērpu no atlasa auduma. Mūsu ieteikums – kāzu dienā neaizmirsiet par Kristiāna Diora mīļākajiem ziediem – rozēm, kas lieliski papildinās iegādāto kāzu kleitu. Portālā Līgavām.lv Jūs varēsiet iepazīties ar kāzu salonu La novia couture vai San Patric Latvia daudzveidīgo piedāvājumu.

Izsmalcinātā vienkāršība

Tām līgavām, kuras vēlas vienkāršas, bet izsmalcinātas kāzas, būs piemērotas gaisīgas, vieglas un lakoniskas kleitas, piemēram, uz lencītēm. Ja kāzas norisinās vasarā, labs papildinājums kleitai būs pušķis no pļavas ziediem. Mūsu kāzu portālā meklējiet informāciju par pasaulslavenā KATYA KATYA SHEHURINA modes zīmola vai dizaineres Līgas Bangas gaisīgo un romantisko kleitu kolekcijām.

Mežģīņu valstība

Viktoriāņu stila mežģīnes, romantiski aksesuāri un Jūsu princis uz balta zirga pie kāzu norises vietas – sarīkojiet aristokrātiskas kāzas, izvēloties attiecīgā stila kāzu tērpu. Līdzīgu kleitu, kāda bija Keitas Midltones kāzu dienā, Jūs varēsiet atrast kāzu salonu Fiancée un Ingrida Bridal, kā arī dizaina studijas AMELII plašajā kleitu piedāvājumā.

Līgavām.lv – jaunākās kāzu industrijas aktualitātes un modes tendences

Mūsu portālā lasiet visu par līgavas dzīvesstilu, sākot no saderināšanās un kāzu plānošanas un līdz pat kāzu gadadienu svinībām. Pie mums ir pieejama labāko kāzu pakalpojumu izlase un interaktīvi kāzu plānošanas rīki. Meklējiet mūsu portālā idejas un iespējas, lai sarīkotu tādas svinības, kas būtu līdzvērtīgas īstas princeses vai kinozvaigznes laulību ceremonijai!