Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ģimenes fotosesijas

Ģimenes fotosesija sniedz iespēju saglabāt paliekošas atmiņas un ļauties pozitīvām emocijām. Dažkārt jaunajam pārim ar savu kāzu fotogrāfu izveidojas tik ciešas attiecības, ka gadu no gada tieši viņš uzņem jaunā pāra ģimenes bildes.

Ģimenes fotosesija ļauj iemūžināt svarīgākos notikumus

Ģimenes fotosesija ļauj iemūžināt katras ģimenes svarīgākos notikumus – bērniņa gaidības, dzimšanas dienas, kāzu jubilejas un citus svētkus. Tāpat ir ģimenes, kam ir svarīgi katru gadu iemūžināt savu ģimeni profesionālās fotogrāfijās, un tam lieliski noder ģimenes fotosesija.

Lasīt vairāk

Ģimenes fotosesijas – gan telpās, gan brīvā dabā

Ģimenes fotosesija savā ziņā ir intīms mirklis, kas prasa to, lai konkrētie cilvēki uzticētos nolīgtajam fotogrāfam. Ģimenes bildes ataino ģimenes savstarpējās attiecības, emocionālo noskaņu, tādēļ ir svarīgi, lai ģimene justos labi fotogrāfa klātbūtnē un ļautos šim notikumam.
Ģimenes fotosesijas var notikt gan mājās, gan fotostudijā, gan brīvā dabā. Fotosesijas formātu un vietu vislabāk izdomāt kopā ar fotogrāfu.

Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos fotogrāfus, kuru specialitāte ir ģimenes fotosesijas un kas ar prieku iemūžinās jūsu ģimenes svarīgākos mirkļus.