Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu aktivitātes

Ja kāzu svinības ir ieplānotas plašākā lokā, tad kāzu aktivitātes ir neatņemama svinību sastāvdaļa. Kāzu aktivitātes var būt ļoti dažādas – sākot no dažādām viktorīnām un spēlēm un beidzot ar īpaši izplānotiem pārsteigumiem.

Lasīt vairāk

Kāzu aktivitātes – no fotostūra līdz burvju māksliniekam

Nereti kāzās, kamēr jaunais pāris dodas fotografēties vai izbraukumā ar vedējiem, viesi uz vairākām stundām tiek atstāti vieni. Tas ir laiks, kurā jau iepriekš var ieplānot dažādas kāzu atrakcijas, kā izklaidēt viesus. Kāzu aktivitātes var būt dažādas, piemēram, fotostūris vai fotobūda, kur viesi var iegūt personalizētas fotogrāfijas. Ja iespējas atļauj, tad katram viesim var izdalīt vienreizlietojamo fotokameru, ļaujot iemūžināt īpašo notikumu no sava skatu punkta. Tāpat kāzu atrakcijas var būt gan karikatūrists, gan burvju mākslinieks.

Kāzu atrakcijas jaunajam pārim

Kāzu aktivitātes jaunajam pārim ir tikpat svarīgas, kā kāzu viesiem. Vedējiem vai kāzu vadītājam noteikti jāpadomā par tādām atrakcijām, kas iepriecinātu arī jauno pāri. Šāda veida kāzu atrakcijas ietver dažādus pārsteigumus, piemēram, viesu iestudētu deju, dziesmu cai cita veida uzstāšanos. Portālā LĪGAVĀM.LV atradīsiet dažādas kāzu aktivitāšu un atrakciju idejas!