Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mēs novērtējam jūsu privātumu

Mēs glabājam informāciju un/vai piekļūstam tai ierīcei, piemēram, sīkfailiem, kā arī apstrādājam personas datus, piemēram, unikālos identifikatorus un standarta informāciju, ko ierīce nosūta personalizētu reklāmu un satura ģenerēšanai, reklāmu un satura mērījumiem, auditorijas datu apkopošanai, kā arī produktu izstrādei un to uzlabošanai.

Ar jūsu atļauju mēs varam izmantot precīzus ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus un identifikāciju, veicot ierīces skenēšanu. Jūs varat noklikšķināt, lai sniegtu piekrišanu mūsu veiktajai apstrādei, kā aprakstīts iepriekš. Jūs varat pieņemt vai atteikties no tām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktai jūsu personas datu apstrādei var nebūt nepieciešama jūsu piekrišana, bet jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi. Jūsu preferences tiks piemērotas tikai šajā tīmekļa vietnē. Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savas preferences, apmeklējot vietni - aboutcookies.org vai uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Privātuma politika un noteikumi

 1. Šajos noteikumos ir aprakstīta kārtība, kādā SIA "Event Organization", turpmāk tekstā – Portāls, apstrādā personas datus.
 2. Šie noteikumi ir piemērojami, ja Portāla lietotājs izmanto, ir izmantojis vai ir izteicis vēlēšanos izmantot Portāla sniegtos pakalpojumus, vai ir citā veidā saistīts ar Portāla sniegtajiem pakalpojumiem, tai skaitā attiecībās ar lietotāju, kas nodibinātas pirms šo noteikumu spēkā stāšanās.
 3. Lai reģistrētos Portālā, ir jāizveido savs profils vai jāabonē reklāmprofils - pakalpojumu sniedzējiem. Reģistrācija tiek veikta ar sociālo platformu Gmail, e-pasta adresi un/vai Facebook.com profila “pasi”, kuras turpmāk tiks izmantotas, lai autorizētos Portālā. Pirms reģistrācijas ir jānorāda sava pamatinformācija, piemēram, vārds, uzvārds, e-pasta adrese.
 4. Pēc profila izveidošanas pakalpojumu sniedzējs var izsūtīt un saņemt ziņas savā paskastītē, izmantot budžeta plānotāju, pakalpojumu sniedzēju menidžeri, darbu sarakstu, kalendāru, sazināties ar Ligavam.lv servisa daļu par nepieciešamajām izmaiņām reklāmprofilā vai, lai izvietotu papildus reklāmu. Par jaunu saņemtu ziņu pastkastītē, tiks izsūtīta atgādinājuma ziņa uz pakalpojuma sniedzēja norādīto e-pasta adresi.
 5. Parastais reģistrētais lietotājs var saņemt ziņas savā paskastītē, izmantot budžeta plānotāju, pakalpojumu sniedzēju menidžeri, darbu sarakstu. Par atnākušu ziņu no pakalpojuma sniedzēja lietotājs var norādīt jebkādu sev ērtāko kontaktinformāciju. Ja ziņa nonāk pastkastītē Ligavam.lv, tad atgādinājums tiks izsūtīts uz iepriekš norādītu lietotāja e-pasta adresi.
 6. Portālā tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko izveido interneta vietne un kas tiek pārsūtīti uz lietotāja ierīces pārlūkprogrammu, kad tiek apmeklēta interneta vietne. Lietotāja izmantotā pārlūkprogramma nosūta informāciju atpakaļ interneta vietnei katrā nākamajā apmeklējumā, lai interneta vietne atpazītu lietotāju un atcerētos lietotāja izvēles (piemēram, lietotāja identifikatoru, valodu u.c.). Lietojot Portālu, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai.
 7. Portāls saņem informāciju par ierīcēm, kuras lietotājs lieto, lai piekļūtu Portālam (piemēram, ierīces veids, operētājsistēma, interneta pārlūks, IP adrese).
 8. Veicot maksājumus par Portālā pieejamiem pakalpojumiem, tiek apstrādāta informācija, kas saistīta ar šādiem darījumiem.
 9. Portāls veic saziņu ar Portāla lietotāju, izmantojot lietotāja norādīto kontaktinformāciju - e-pasta adresi, telefona nr. utml.
 10. Ja lietotājs izsaka vēlmi abonēt Portāla jaunumus par aktualitātēm, Portāls izmantos lietotāja e-pasta adresi, lai nosūtītu informatīvos e-pastus. Lietotājs var reģistrēties šiem informatīvajiem e-pastiem reģistrācijas lapā. Lietotājs jebkurā laikā var atteikties no jaunumu abonēšanas (skatiet sadaļu “Atteikties no jaunumiem”).
 11. Portāls apstrādā lietotāja norādītos personas datus un citu informāciju, lai:  uzturētu un uzlabotu Portāla sniegtos pakalpojumus; personalizētu piedāvājumus, kā arī novērtētu reklāmas efektivitāti; pārbaudītu identitāti un novērstu profilu pretlikumīgu izmantošanu, kā arī nodrošinātu drošu Portāla vidi; aizsargāt citu lietotāju intereses (piemēram, ja Portāls tiek izmantots pretlikumīgu darbību veikšanai).
 12. Lietotāja profilā norādītie dati ir privāti. Tos redz tikai pats lietotājs.
 13. Pakalpojumu sniedzēja profilā esošais saturs, tai skaitā arī saite uz lietotāja sociālā portāla/u profilu(-iem), ir publiski pieejams visiem pārējiem Portāla lietotājiem, kā arī trešajām personām.
 14. Portālā tiek piedāvāta citu pakalpojumu sniedzēju un to profilu meklēšanas iespēja. Lietotāji var tos aplūkot. Lietotājiem un pakalpojumu sniedzējiem ir iespēja sekot citiem pakalpojumu sniedzēju profiliem.
 15. Portāla publicēto saturu var apskatīt gan datorā, gan arī viedierīcēs, tāpēc šādu saturu, izmantojot Portāla, pārlūkprogrammu vai ierīču piedāvātās iespējas, var saglabāt minētajās ierīcēs. Profilu abonētājiem jeb pakalpojumu sniedzējiem jāiesūta tikai tāds saturs, ko varēs redzēt citi lietotāji.
 16. Portāls var apstrādāt nepersonalizētu informāciju, piemēram, par Portāla lietotāju skaitu.
 17. Lietotāja personas dati var tikt nodoti trešajām personām atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā, piemēram, ja Portāls ir saņēmis tiesībaizsardzības iestādes pieprasījumu vai, lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību.
 18. Lietotāja dati limitētā apjomā (tālruņa numurs un e-pasts) var tikt nodoti kurjera pakalpojumu sniedzējiem, ja Portāla lietotājs noformē sūtīšanas pakalpojumus Portāla sistēmā. Datu sniegšana ir priekšnoteikums sūtīšanas pakalpojuma saņemšanai.
 19. Lietotāja dati limitētā apjomā (tālruņa numurs un e-pasts) var tikt nodoti kurjera pakalpojumu sniedzējiem, ja Portāla lietotājam Portāla sistēmā tiek sagatavots sūtišanas pakalpojums. Datu sniegšana ir priekšnoteikums sūtīšanas pakalpojuma saņemšanai. Ja lietotājs nevēlas, lai viņam paredzētais sūtījums tiek noformēts Portālā sistēmā, sūtījuma saņēmējam ir jāsazinās ar Portāla administrāciju ar lūgumu sūtījumu anulēt un datus dzēst. Ja sūtījuma pakalpojums jau ir uzsākts lietot, atcelt un dzēst datus vairs nav iespējams.
 20. Personas datu sniegšana ir priekšnoteikums profila izveidošanai un pakalpojumu saņemšanai.
 21. Lietotājam ir tiesības izvēlēties sava profila privātuma pakāpi un attiecīgi to koriģēt sadaļā “Mans profils” (labot vai dzēst profilā norādītos datus, saturu), izņemot gadījumus, ja profilā ir konstatētas pretlikumīgas darbības. Tādā gadījumā, lai aizsargātu citu lietotāju un Ligavam.lv intereses, lietotāja profilam tiek izteikts brīdinājums, atsevišķos gadījumos slēgts un profilā publicēto datu labošana ir ierobežota.
 22. Portāla lietotājam ir tiesības jebkurā brīdī apturēt sava profila darbību, to slēdzot vai deaktivizējot. Pēc profila slēgšanas profila informācija publiski vairs nav pieejama, bet tas paliek reģistrēts datubāzē ar iespēju lietotājam to atkārtoti atjaunot.
 23. Apmeklējot Portālu, lietotājam tiek attēlots informatīvs paziņojums, ka tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, attiecīgās ierīces lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt informācijai par sīkdatnēm. Pēc vēlēšanās sīkdatnes iespējams kontrolēt un dzēst. Daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Tādā gadījumā lietotājam manuāli jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēts Portāls, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.