Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu priekšnesumi

Krāsaini, atraktīvi, pārsteidzoši un unikāli – tādi ir visdažādākie kāzu priekšnesumi. Kāzu svinības ir īstā vieta, kad pārsteigt savus ģimenes locekļus un draugus ar izcili izveidotu kāzu programmu.

Kāzu priekšnesumi ar stāstu

Kāzu priekšnesums, kas gadu gaitā tā arī nav zaudējis savu popularitāti, ir jaunā pāra iestudēta kāzu deja. Iestudēta īpaša horeogrāfija, tuvākie draugi vai ģimenes locekļi, kas pievienojas dejai, kopā veidojot flešmobu jeb zibakciju, un vēl neskaitāmas variācijas – tādā veidā kāzu programma iegūs vēl atraktīvāku noskaņu.
Ja vien kāzu budžets atļauj, tad kāzu programma var tikt papildināta arī ar īpašiem šova elementiem. Pārsteigumu viesiem un sajūsmu pašiem sagādās tādi kāzu priekšnesumi kā salūts, kā arī tādu profesionāļu, kā akrobātu, gaisa virvju dejotāju, burvju mākslinieku un citu meistaru nolīgšana.

Lasīt vairāk

Kāzu programma

Vajadzīgs tikai nedaudz izdomas un taps tādi kāzu priekšnesumi, kas pārsteigs ikvienu viesi. Piemēram, nolīgt savu mīļāko mūziķi vai grupu, nevienam par to nezinot, profesionālu dejotāju un akrobātu priekšnesums, kamēr viesi ēd vakariņas, kāzu ceremonija saullēktā, inscinēta it kā kāzu kūkas nejauša nomešana zemē, kas izbrīnīs visus viesus, bet izrādīsies, ka tā ir tikai viltus kūka. Mazliet izdomas un rūpīgas pasapņošanas un jums taps labākā un atraktīvākā kāzu programma un skaistākie kāzu priekšnesumi.