Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kursi

Cilvēks mācās visu dzīvi. Aizvien vairāk to apjaušam un novērtējam zināšanu, prasmju un zinību neatsveramo ieguvumu, papildinot sevi gan praktiski, gan emocionāli.

Tādēļ mēs apvienojam labākos pakalpojumu sniedzējus pāriem, līgavāmlīgavaiņiem un kopdzīvei, kas sniedz daudzpusīgas attīstības, iemaņu un zināšanu iespējas, gan praktiskās, gan sevi izzinošās.

Lasīt vairāk

Kursi un to veidi

Tie ir kursi, kas palīdzēs un atbalstīs attiecību veidošanā, dizaina kursi, gleznošanas kursi, dažādas apmācības, saldumu meistarklases, stila un dizaina kursi, filcēšanas meistarklases, pāru attīstības kursi un daudz citu noderīgu apmācību.

Piedāvātie klātienes un online kursi būs lielisks ieguvums jūsu attīstībā.

Personības izaugsmes kursi

Velti laiku sevis izpētei, iepazīšanai un attīstībai! Tas būs labākais ieguldījums savā un arī attiecību veidošanā un dzīvesprieka vairošanā ikvienā no mājiniekiem!

Pāru attīstības kursi

Patiesi iepazīsti sevi un savu mīļoto cilvēku vai bērnus, un jūsu attiecības veidosies harmoniskākas, sakārtotākas un pilnas mīlestības. Apgūsiet, kādēļ reizēm nonākat strupceļā, kā to risināt savlaicīgi, izprotot otra mīlestības valodu un motivāciju.

Dizaina un interjera kursi

Ne tikai profesionāļiem! Pēc kādiem principiem iekārtot mājokli, kā pareizi izvēlēties mēbeles, kā iekārtot savas telpas ergonomiski, kuri būs labvēlīgākie krāsu toņi interjerā, kā izpaužas veselīgs minimālisms interjerā un vēl daudz kā noderīga apgūsi interjera kursos.

Klātienes un online kursi

Pandēmija, nesakritības ar darba laiku vai mazi bērni mājās – nekas vairs no tā nav šķērslis, lai mācītos ko jaunu! Varat izvēlēties gan klātienes kursus, gan kursus online, neizejot no mājām.

Meistarklases

Meistarklases kā aktivitāte ir piemērota ne tikai pirmskāzu ballītēm, bet arī dažādiem citiem svētkiem un notikumiem. Meistarklases var būt visdažādākās – sākot no kūku cepšanas un rotu izgatavošanas līdz pat niršanas nodarbībām.

Meistarklases pieaugušajiem un bērniem

Meistarklases ir tāds aktivitāšu formāts, kas piemērots ikvienam. Tieši tādēļ izdosies atrast gan meistarklases pieaugušajiem, gan meistarklases bērniem. Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos meistarklašu piedāvājumus visā Latvijā.

Meistarklases – veids, kā kopīgi pavadīt laiku

Meistarklases sniedz patīkamas emocijas, tādēļ nemaz neizbrīna fakts, ka tās pēdējo gadu laikā kļuvušas par vienu no pirmskāzu ballīšu iecienītākajām aktivitātēm.

Galvenais princips jebkurā meistarklasē – iemācīties ko jaunu, un, lai tas sakristu ar cilvēka, kam tā tiek dāvināta, interesēm. Pēdējā laikā ļoti populāra ir gleznošanas meistarklase, kur mākslinieka pavadībā tiek uzgleznots savs mākslas darbs – pie tam to var darīt arī kopā ar mīļoto cilvēku. Pat bez mākslinieka talanta meistarklasē var radīt skaistu darbu, kuru pēc tam piekārt mājās goda vietā, lai tas kalpo kā skaista atmiņa. Tādā veidā dažādas meistarklases var kļūt par lielisku randiņa ideju.