Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vakarkleitas

Mainoties kāzu tradīcijām, arī vakarkleitas var kļūt par kāzu kleitām. Un ne tikai – vakarkleitas arī ļaus izcelties kāzu viešņām. Atrodi labākos vakarkleitu piedāvājumus kāzu medijā LĪGAVĀM.LV.

Vakarkleitas kāzām / Līgavas māsu kleitas

Izvēloties vakarkleitas kāzām, jeb līgavas māsu kleitas, kāzu viešņām jāpadomā par etiķeti un tendencēm 2023. gadā, piemēram, neizvēloties baltu kleitu vai arī ļoti spilgtas krāsas kleitu, tai skaitā, sarkanu. Vienmēr vajadzētu ievērot jaunā pāra ieteikto dreskodu, lai izvēlētās vakarkleitas nenomāktu pāri un kāzu kopējo stilistiku.

Lasīt vairāk

Vakarkleitas – elegantas un greznas

Vakarkleitas mēdz būt tikpat dažādas, cik to valkātājas, bet tās vienmēr būs elegantas, neatkarīgi no tā, vai būs radītas minimālisma stilā vai īpaši greznas. Vakarkleitas ar garām piedurknēm, vakarkleitas ar mežģīnēm, vakarkleitas grūtniecēm – lai kādas tās būtu, vakarkleitas nav iespējams sajaukt ar ikdienas kleitām, tieši tādēļ ir līgavas, kas par savu kāzu kleitu izvēlas tieši vakarkleitu. Vakarkleitas var iegādāties gan internetā, gan veikalos, gan pie dažādiem modes māksliniekiem, tāpat pieejama arī vakarkleitu īre. Tā būs īpaši noderīga tajos gadījumos, kad tiek meklētas dizaineru vakarkleitas un īpaši ekskluzīvas vakarkleitas.