Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Skaistumkopšana

Skaistumkopšana ir neatņemama kāzu dienas sastāvdaļa. Ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas izskatīties lieliski. Protams, līgavas īpašais mirdzums ir tas, kas viņu padarīs par visskaistāko, bet palīdzēt var arī skaistumkopšanas speciālists. Līgavas gatavošanās kāzām nenozīmē tikai kāzu make-up un frizūras izveidi.

Kāzu skaistumkopšana

Tas nozīmē daudz vairāk – daudzām līgavām skaistumkopšanas salons kļūst par regulāru apmeklējuma vietu jau vismaz pusgadu pirms kāzām. Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos kāzu skaistumkopšanas speciālistus un skaistumkopšanas salonus Rīgā un Latvijā.

Lasīt vairāk

Skaistumkopšanas speciālistu ieteikumi

Skaistumkopšanas speciālisti iesaka – lai sasniegtu ideālās līgavas tēlu, nemēģiniet mainīt savu izskatu kardināli. Grimam, matu krāsai un kleitas izvēlei ir jābūt harmonijā ar pašas līgavas personību.

Tāpat noteikti vajadzētu apdomāt iespēju veikt izmēģinājuma grimu pirms kāzām. Pirmā tikšanās reize ar grima mākslinieku un frizieri varētu notikt aptuveni mēnesi pirms kāzām. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai izstrādātu līgavas koptēlu.

Skaistumkopšanas speciālists jāapmeklē jau trīs mēnešus pirms kāzām

Līgavām par savu sejas ādu un ārējo izskatu jāsāk rūpēties jau krietnu laiku pirms kāzām. Skaistumkopšanas saloni palīdzēs sagatavot gan sejas, gan ķermeņa āda. Protams, sievietes arī ikdienā rūpējas par savu izskatu, bet kāzu diena ir īpašs notikums, tādēļ par koptēlu jāsāk domāt laicīgi. Ja tas būs izdarīts, kāzu grims būs gluds un skaists, un līgavas tēls pārsniegs visas cerības.

Tieši tādēļ jau trīs mēnešus pirms kāzām ieteicams sākt procedūras skaistumkopšanas salonā. Kvalitatīvu procedūru sērija un mājas aprūpe dara brīnumus. Skaistumkopšanas speciālists palīdzēs izvēlēties līdzekļus, kas uzlabos sejas ādu, padarīs to tīrāku un žilbinošāku.

Mūsu portālā atradīsiet:

  • Rīgas, Jūrmalas un visas Latvijas labāko skaistumkopšanas salonu, SPA centru, kāzu meikapa vizāžistu un frizieru kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī piedāvāto skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu;
  • Rakstus par skaistumkopšanas tēmām, aktuālās līgavas grima un frizūru tendences, iedvesmojošas galerijas, kas palīdzēs izvēlēties katrai līgavai piemērotākos skaistumkopšanas risinājumus.

Profesionāli skaistumkopšanas speciālisti lieliski spēs izstrādāt plānu ikvienai līgavai savu mērķu sasniegšanai:

  1. Sejas kopšanas plānu;
  2. Ķermeņa koriģējošo procedūru plānu;
  3. Uztura ieteikumus.

Ja viss tiks darīts ar atdevi, tad tas nepaliks bez rezultātiem un skaistumkopšanas salona apmeklējums būs sniedzis gaidīto.

Nē – stresam; jā – SPA procedūrām!

Visiem zināms, ka kāzas, lai arī patīkams notikums, tomēr kā līgavai, tā līgavainim sagādā stresa pilnus mirkļus. Jāatceras, ka stresu uzskata arī par psoriāzes un pūtīšu veidošanās faktoru, kas veicina ādas šūnu un pastiprinātu tauku izdalīšanos. Šīs teorijas vēl nav pierādītas, bet tomēr ir zināms, ka stress viennozīmīgi ietekmē imūnsistēmu, līdz ar to arī tā, kā līgava izskatīsies. Lai līgava palīdzētu savai imūnsistēmai, ir ieteicamas relaksējošas masāžas un SPA procedūras. Ja nav ideju kādu masāžu izvēlēties, tad var pamēģināt kādu no šīm:

  • Ajūrvēdas masāža;
  • Čampi galvas masāža;
  • SPA šokolādes masāža un citas, ko piedāvā Latvijas skaistumkopšanas un SPA saloni Rīgā, Jūrmalā un citur.

Ķermeņa koriģējošas procedūras, ja tādas nepieciešamas,  ir jāsāk veikt ļoti laicīgi – mēnesi pirms kāzām būs sen par vēlu. Skaistumkopšanas speciālisti iesaka vislabāk uzsākt ar limfodrenējošām procedūrām, tad turpināt ar masāžām un aparātprocedūrām.
Un noteikti jo ātrāk, jo labāk sākt nodarboties ar sev patīkamām fiziskām aktivitātēm – vislabāk ar aerobām slodzēm svaigā gaisā (skriešana, nūjošana, riteņbraukšana, skrituļošana vai arī peldēšana un dažādas fitnesa nodarbības).

Aktuālākā informācija par kāzu skaistumkopšanu – portālā Līgavām.lv

Visi mūsu portālā atrodamie kāzu pakalpojumu sniedzēji ir profesionāļi savā nozarē, tai skaitā, arī kāzu skaistumkopšanas saloni un speciālisti, SPA centri gan Rīgā, gan Jūrmalā, gan Jelgavā, gan citur Latvijā, grima mākslinieki un frizieri. Viņi pratīs atbildēt uz jautājumiem, kādas ir aktuālās tendences līgavas make-up un matu sakārtojumos, kas kurai labāk piestāvēs un kā sagatavot savu ķermeni īpašajai dienai.

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem zina skaistumkopšanas speciālisti, kuru kontaktinformāciju atradīsiet mūsu portālā. Mēs, Līgavām.lv komanda, palīdzēsim ikvienai līgavai sasniegt savus mērķus un savā kāzu dienā izskatīties un justies visskaistākajai – gluži kā pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma.