Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mode

Slavenais modes mākslinieks Ralfs Lorēns savulaik ir teicis, ka “Mode – tā nav “birka” uz apģērba. Tam nav nekāda sakara ar zīmolu. Mode – tas ir veids, kā jūs ar apģērbu demonstrējat savu būtību”. Mode neapšaubāmi ir neatņemama kāzu sastāvdaļa, bet tikpat liela loma modei ir arī kopdzīvē un katra individuālajā dzīvē.

Mode dod iespēju izcelties

Mode ir svarīga mūsdienu sastāvdaļa, tādēļ neapšaubāmi jāpievērš uzmanība dažādām aktualitātēm, kas var papildināt konkrētā cilvēka tēlu. Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV ir apkopojis un piedāvā iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem sadaļā “Mode”, kas ļaus izcelties ikvienam, kas vēlas papildināt individuālo stilu. Dažādas rokas, aksesuāri, apģērbi, kas koptēlu padarīs pilnīgāku gan svētkos, gan ikdienā.

Lasīt vairāk

Sekot līdzi modei un tendencēm

Pēdējos gados varam redzēt daudzas līgavas, kas plīvuru vietā izvēlēsies matu stīpas ar pērlēm, akmeņiem un citām detaļām, kā arī tiāras un citus aksesuārus. Arī līgavas draudzenes un kāzu viešņas seko līdzi modes tendencēm un savu tērpu izvēlas papildināt ar dažādiem aksesuāriem.

Meklē skaistāko aksesuāru piedāvājumu LĪGAVĀM.LV!