Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Laulību gredzeni

Laulību gredzeni var būt ļoti dažādi – sākot no klasikas līdz pat individuālam dizainam. Laulību gredzeni ar briljantiem, laulību gredzeni ar latvju zīmēm, laulību gredzeni ar gravējumu, zelta laulību gredzeni un sudraba laulību gredzeni – tieši tik dažādi tie ir.

Izvēloties laulības gredzenus

Jāņem vērā, ka tiem būs svarīga loma ne tikai pašā kāzu dienā, bet arī turpmākajā kopdzīvē. Klasiski laulību gredzeni nekad nezaudēs savu aktualitāti, tie būs pārbaudīta izvēle, kas atspoguļo nemainīgas vērtības. Bet, ja jaunais pāris vēlas unikālus laulību gredzenus, tad tos vislabāk pasūtīt individuāli pie konkrētā amata meistariem. Unikāls risinājums noteikti būs arī laulību gredzeni ar pirkstu nospiedumiem, kas pārim atgādinās viņu īpašo dienu un mīlestību vienam pret otru.

Lasīt vairāk

Cik maksā laulību gredzeni?

Laulību gredzeni cenas ziņā var būt ļoti atšķirīgi. To nosaka gan laulību gredzenu dizains, gan materiāli, gan to unikalitāte. Nevajadzētu arī aizmirst, ka zelts ir salīdzinoši mīksts materiāls, tādēļ, izvēloties veikalā plānus gredzenus, protams, būs prieks par lētāku cenu mazā svara dēļ, bet jāatbild uz jautājumu, vai ar laiku deformētais laulību gredzens sagādās prieku. Nereti izrādās, ka “dārgi” nemaz nav tik dārgi, it īpaši, ja atceramies, ka gandrīz vienīgā materiālā lieta, kas paliks pēc kāzu dienas, ir laulību gredzeni.

Laulību gredzenu dizaini

Laulību gredzenu dizaini var atšķirties, jo jaunie pāri ir tikpat dažādi, cik piedāvātās iespējas. Tie var būt gan klasiski apaļas formas zelta laulību gredzeni, un bieži vien tie ir arī laulību gredzeni ar gravējumu. Tāpat laulību gredzeni var būt ar briljantiem vai veidoti pēc unikāla, paša pāra izvēlēta dizaina. Runājot par laulības gredzena formu, juvelieri iesaka izvēlēties pusapaļo jeb komforta profilu. Tas ir gan vieglāk uzvelkams/noņemams no pirksta, gan sagādā daudz mazāk diskomforta, saspiežot roku vai ceļot smagumus.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos laulību gredzenu piedāvājumus un juvelierus Rīgā un Latvijā.

Mūsu kāzu portālā Līgavām.lv uzzināsiet, kur var iegādājami vai pasūtāmi:

  • Lakoniski un klasiski laulību gredzeni;
  • Roku darba juvelierizstrādājumi pēc individuāla pasūtījuma;
  • Izsmalcināti saderināšanās gredzeni.

Tradicionāli par laulību gredzenu iegādi ir atbildīgs līgavainis, tomēr būtu ieteicams uz juveliersalonu iet abiem kopā, lai izvēlētos sev tīkamāko un atbilstošāko gredzenu, vai arī pasūtīt vēlamo dizainu vai gravējumu.
Šim mērķim piedāvājam noderīgu informāciju, ko atradīsiet vienuviet mūsu portālā:

  • Ekskluzīvu juveliersalonu un juvelieru adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas;
  • Juveliermeistaru un salonu aprakstus un piedāvātos pakalpojumus;
  • Laulību un saderināšanās gredzenu attēlu galerijas.

Der zināt – kas jāņem vērā, iegādājoties laulību gredzenus?

Praktiski un klasiski laulību gredzeni vai ekskluzīvi laulību gredzeni pēc individuāla pasūtījuma – lai arī kādu gredzenu jūs vēlētos nēsāt ikdienā, pirms tā iegādes ir jāņem vērā vairāki būtiski kritēriji, piemēram, gredzena:

  • Izmērs, kas obligāti ir jāpārbauda vairākas reizes;
  • Platums – visbiežāk tiek izvēlēti laulību gredzeni, kas nav šaurāki par 5 mm, tomēr gredzena platums var variēt no 2 mm līdz 10 mm;
  • Krāsas, piemēram, zeltam ir dzeltena, sarkana un balta krāsa, tāpēc laulību gredzenus var kombinēt no šiem toņiem, ja izvēlaties savu individuālo dizainu;
  • Formas – ir iespējams iegādāties klasiskas formas, pilnīgi apaļus laulību gredzenus vai sarežģītu līniju izliekumu gredzenus ar dažādiem rotājumiem.

Turklāt, izvēloties gredzenus, ir būtiski padomāt arī par praktiskumu, lai tie netraucētu ikdienas nēsāšanā, kā arī saskanētu ar jaunā pāra ģērbšanās stilu.

Ekskluzīvos laulību gredzenos tiek iestrādāti arī dārgakmeņi, piemēram, briljanti, ko parasti izvēlas sievietes. Tāpēc, ja izvēlaties šādu gredzenu, būtu jāņem vērā arī dārgakmeņu skaits un izvietojums.

Visus šos ieteikumus ņem vērā arī juveliersalonu eksperti un juveliermeistari, kurus varēsiet ātri un ērti atrast mūsu portālā. Šie profesionāļi palīdzēs jums izvēlēties atbilstošākos laulību gredzenus vai to unikālo dizainu, arī pēc jūsu individuālās skices. Mūsu portālā atradīsiet informāciju, piemēram, par tādiem ekskluzīviem juvelierizstrādājumu saloniem kā „Zelts”, „Vigorius”, „Breslava ”, u.c.

Līgavām.lv – jūsu labākais palīgs laulības gredzenu izvēlē

Mēs vēlamies, lai jūsu kāzas kļūtu par grandiozu notikumu, ko atcerēties visu dzīvi, tāpēc piedāvājam jaunākās kāzu industrijas aktualitātes un modes tendences. Ekskluzīvas modes dizaineru kāzu kleitas, labāko kāzu pakalpojumu izlase, apburoši un izsmalcināti laulību gredzeni un cita vērtīga informācija mūsdienīgai līgavai. Smelieties iedvesmu un rodiet idejas mūsu portālā, lai sarīkotu savas perfektās kāzas!