Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu aksesuāri

Kāzu aksesuāri mēdz būt ļoti dažādi – sākot no aksesuāriem līgavai un līgavainim un beidzot ar aksesuāriem kāzu fotosesijai. Tomēr līgavām nereti vissvarīgākie šķiet kāzu aksesuāri matiem, tai skaitā, protams, galvas rotu un plīvura izvēle.

Kāzu aksesuāri līgavai un līgavainim

Nereti līgavas īpaši pievērš uzmanību aksesuāru izvēlei. Kāzu matu aksesuāri līgavām mēdz būt visdažādākie – plīvurs, dažādas rotas, kroņi un vainagi. Kāzu aksesuāri svarīgi būs arī līgavaiņiem, kam jāizvēlas piemērotākais tauriņš vai kaklasaite savai kāzu dienai. Portāls LĪGAVĀM.LV regulāri piedāvā dažādus stila padomus, kas palīdzēs jaunajam pārim izvēlēties piemērotākos aksesuārus.

Lasīt vairāk

Kāzu aksesuāri – dizaina priekšmeti

Kāzu aksesuāri nav tikai rotas, bet arī dažādi dizaina priekšmeti, kas var izdaiļot kāzu kopējo noskaņu, piemēram, glāzes, ar kurām jaunais pāris pirmo reizi saskandinās kā vīrs un sieva. Tāpat jāpadomā par tādiem aksesuāriem, kā gredzenu spilventiņš, laulības apliecības vāki un citām praktiskām lietām. Kāzu medijs LĪGAVĀM.LV būs jūsu ceļvedis gan kāzu aksesuāru, gan citu kāzu jomas pakalpojumu izvēlē!