Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu transports

Piemērots kāzu transports ir viena no lietām, bez kurām daudzi jaunie pāri nevar iztēloties savas kāzas. Kāzu transports var būt grezns, stilīgs, askētisks, atkarībā no paša jaunā pāra vēlmēm un izvēlētā kāzu stila. Tā kā jaunie pāri tomēr nereti savas privātās automašīnas nolemj atstāj mājās, tad kāzu transporta noma ir ideāls risinājums kāzu dienai.

Kāzu transports – gan automašīnas, gan kuģīši, karietes un jahtas

Kāzu transports nenozīmē tikai automašīnu nomu, bet arī dažādu citu transportlīdzekļu nomu. Nereti pāri savām kāzām vēlas nomāt arī kuģīšus un jahtas. Vislabākos piedāvājumus kāzu transporta nomai atradīsiet portālā LĪGAVĀM.LV.

Lasīt vairāk

Kāzu transports jānodrošina arī viesiem

Kāzu transports, ja vien pareizi izvēlēts, ļaus izcelties ikvienam jaunajam pārim. Neatkarīgi no tā, vai tās būtu luksus klases automašīnas vai kuģītis jaunajam pārim un kāzu viesiem, svarīgākais ir atrast sev piemērotāko risinājumu. Kāzu transports neattiecas tikai uz jauno pāri, bet arī kāzu viesiem, jo, piemēram, rīkojot vienas dienas kāzas, jaunie pāri nereti vēlas savus viesus nodrošināt ar transporta iespējām. Kāzu transporta noma šajā gadījumā ir piemērots variants.