Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu aģentūras un kāzu rīkotāji

Kāzu rīkotāji ir cilvēki, bez kuriem daudzi pāri nevar iedomāties savas kāzas. Profesionāla kāzu aģentūra palīdzēs ne tikai sarīkot skaistākās kāzas, bet arī atbalstīs emocionāli, padarot pirmskāzu laiku pēc iespējas mierīgāku. Latvijā ir daudzas izcilas kāzu aģentūras – atliek tikai izvēlēties to, kurai uzticēt savu kāzu plānošanu.

Lasīt vairāk

Kāzu aģentūras parūpēsies par visu no A līdz Z

Kāzu organizēšana ir svarīgs un atbildīgs uzdevums. Ideju meklēšana, tehniskā un radošā scenārija izveide, ēdienkartes sastādīšana un komunikācija ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem ir tikai dažas no lietām, par ko jāpadomā. Kāzu aģentūras un kāzu rīkotāji darbojas gan individuāli, gan komandā – viņiem ir ne tikai pieredze, bet arī spēja uz lietām paskatīties radoši, pat visvienkāršāko ideju pārvēršot skaistā realizācijā.

Lai kāzu ceremonija un svinības būtu skaistas un neaizmirstamas, kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākās kāzu aģentūras un kāzu rīkotājus Latvijā un arī ārpus tās.

Uzticies profesionāļiem un ļauj viņiem parūpēties par savu kāzu norisi.