Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Fotosesijas sievietēm

Fotosesijas sievietēm – tā ir lieliska dāvana pašai sev, draudzenei vai māsai. Kā laba terapija un meditācija dažādām dzīves situācijām – vienkārši izklaidei, jutekliskai fotosesijai, lai atgādinātu sev, ka pašas sev esam lielākā vērtība, pašapziņas celšanai, sievišķības svinēšanai, dāvanai mīļotajam… LĪGAVĀM apkopo labākos fotogrāfus- aroda meistarus, kuru vadībā spēsi izbaudīt fotogrāfēšanos kā piedzīvojumu.

Lasīt vairāk

Varbūt fotosesijas rīko regulāri un esi ieradusi sadarboties ar vienu un to pašu fotogrāfu. Bet kā būtu ar jaunu ampluā un svaigu skatu uz tavu personību, ieraugot pašai savas tik dažādās šķautnes? Bet varbūt jau sen sapņo par fotosesiju, bet neesi tai saņēmusies, jo baidies, ka nezināsi, ko kameras priekšā īsti iesākt? Esam apkopojuši profesionālus fotogrāfus, kas mīl savu darbu un ir gana labi psihologi, zinot tehnikas, kā kameras priekšā atbrīvoties un baudīt procesu.

Sieviešu fotosesija, portreti, fotosesijas Rīgā, fotosesija mežā vai fotosesija pie jūras, buduāra fotosesijas, fotosesijas pārim, fotostudijas, fotosesijas ar make up, ar stilistu, gaidību fotosesija – to visu atradīsi pie mūsu lieliskajiem fotogrāfiem!