Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu dekorācijas

Kāzu dekorācijas ir viena no tām pozīcijām, bez kurām kāzu diena nav iedomājama. Kāzu dekorācijas palīdzēs izcelt vēlamo kāzu noskaņu un stilu. Neatkarīgi no tā, vai tās būtu greznas kāzas kādā no Latvijas pilīm vai kāzas kādā brīvdabas šķūnī – jebkurā gadījumā būs nepieciešamas piemērotas kāzu dekorācijas. Kāzu dekorāciju sagādi var uzticēt profesionālam kāzu dekoratoram vai arī izmantot tādu pakalpojumu kā kāzu dekorāciju noma.

Lasīt vairāk

Kāzu dekorācijas un to tendences

Pēdējo gadu laikā populāri ir tādi kāzu dekori kā dažādas lampiņas – sākot no lielākām un mazākām spuldzītēm, stāvlampām ar dekoratīvajiem abažūriem, dažāda stila lustrām un, protams, arī svecēm.

Kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV tiek apkopoti labākie kāzu dekoratori visā Latvijā. Lai atrastu sev piemērotākās kāzu dekorācijas un dekoru nomas, ieteicams kāzu dekoratora izvēli neatlikt uz pēdējo brīdi, jo atrast izcilu kāzu dekoratoru var aizņemt vairāk laika, kā varētu šķist.

LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos kāzu dekoratorus, kāzu dekorācijas mašīnai, kāzu dekorāciju nomas – visu, kas nepieciešams skaistai un izdevušai kāzu dienai.

Kāzu dekorācijas – no vintage līdz greznākajam glamūram!

Kāzu dekorācijas ir tās, kas uzburs vēlamo kāzu noskaņu. Vai tās būtu greznas kāzas telpās, piemēram, kādā no Latvijas pilīm vai puķu bērnu kāzas kādā brīvdabas šķūnī – jebkurā gadījumā būs nepieciešamas piemērotas kāzu dekorācijas un cilvēks, kas palīdzēs ietērpt katru kāzu stāstu atbilstošā noformējumā un katrai līgavai un līgavainim sajusties visīpašākajiem.

Tikai labākie kāzu dekoratori un dekorāciju nomas!

Kāzu portāls Līgavām.lv apkopo sevī labākos kāzu dekoratorus visā Latvijā. Lai atrastu sev piemērotākās kāzu dekorācijas un dekoru nomas, iesakām izvēli neatlikt uz pēdējo brīdi, jo izcila kāzu dekoratora, kas būs ar jums uz viena viļņa, atrašana var prasīt vairāk laika, kā sākotnēji varētu šķist. Ja rīkojat kāzas un jūsu uzdevumu sarakstā ir parūpēties par kāzu dekoriem un kāzu stilu, tad Līgavām.lv būs īstā vieta, kur meklēt iedvesmu un ieteikumus.

Mūsu kāzu portālā atradīsiet labākos kāzu dekoratorus – meistarus savā būtībā, kuri realizēs jaunā pāra idejas un sniegs profesionālu padomu, kādas detaļas un kāzu dekorācijas piestāvēs jūsu izvēlētajam kāzu stilam, ko ar ko kombinēt un pat to, kāds ziedu pušķis piestāvēs līgavai.  Lai būtu vieglāk atrast savu ideālo dekoratoru vai ne mazāk svarīgi – kāzu dekorāciju nomu, kas tikpat lieliski saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku, piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet.

Kāzu dekorācijas medijā LIGAVAM.LV:

 • Kāzu dekoratoru, kas specializējas kāzu dekorāciju izveidošanā un nomā, kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī piedāvāto pakalpojumu klāstu;
 • Izglītojošus un noderīgus rakstus par dažādiem stiliem un tā, kā katram no tiem piemeklēt atbilstošākos kāzu dekorus;
 • Attēlu galerijas, kas palīdzēs iedvesmoties un sajust, kādas kāzu dekorācijas vēlaties paši, un kurš noformējums būs piemērotākais.

Uz jautājumu, kādas ir kāzu dekorēšanas izmaksas, iespējams atbildēt, ja ir zināms:

 • Kāzu sezona un datums (noslodze, kā arī atšķiras ziedu piedāvājums);
 • Svinību vietas nosaukums un tās atrašanās vieta (citas telpas ir lielas, citas mazas, dažās kāzu dekorācijas stiprināt pie griestiem, dažās neko, dažās ir mēbeles, dažās tukša zāle utt.);
 • Viesu skaits kāzās;
 • Galdu veids kāzās(apaļie, garais) un to skaits;
 • Kāzu stils;
 • Dekorējamās zonas kāzās (svinību zāle, fotostūris, welcome zona, pārsteiguma vieta dabā, mičošanas vieta, ceremonijas vieta utt.);
 • Īpašās vēlmes kāzu dekorācijās;
 • Aptuvenais kāzu dekorēšanai paredzētais laiks.

Kāzu dekoratori parūpēsies un uzburs vajadzīgo noskaņu ikvienās kāzās, neatkarīgi no vietas, kur tās notiktu.

Galvenie pakalpojumi, ko piedāvās kāzu dekoratori būs:

 1. Konkrēto kāzu vizuālās koncepcijas izstrāde un skices;
 2. Ceremonijas vietas noformējums – telpu – baznīcu, dzimtsarakstu nodaļu, piļu, viesu namu vai ceremoniju brīvā dabā izdekorēšana atbilstoši kāzu stilam;
 3. Kāzu telpu dekorēšana un noformējums atbilstoši kāzu konceptam;
 4. Pārsteiguma pieturvietu izdekorēšana jaunajam pārim;
 5. Daļa kāzu dekoratoru piedāvā arī kāzu floristikas pakalpojumus, tai skaitā, līgavas pušķa izveidi un kāzu automašīnu dekorus;
 6. Atpūtas zonas, bērnu stūrīša, foto zonas dekorācijas kāzu viesībās.

Aktuālākā informācija par kāzu dekorācijām – portālā Līgavām.lv

Visi mūsu portālā atrodamie kāzu pakalpojumu sniedzēji ir profesionāļi savā nozarē, tai skaitā, arī kāzu dekoratori un dekoru nomas. Ikviens no viņiem pratīs atbildēt uz jautājumiem, kuras kāzu dekorācijas vislabāk izdaiļos jūsu īpaši notikumu, kā uzburt vajadzīgo noskaņu un no kuriem dekoriem labāk vajadzētu izvairīties.

Portāls Līgavām.lv palīdzēs uzburt tādu kāzu noskaņu, par ko vienmēr esat sapņojuši – ar skaistākajām kāzu dekorācijām un atbilstošāko noformējumu, greznāko līgavas kleitu, oriģinālām idejām un apbalvotākajiem kāzu fotogrāfiem!