Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu apģērbi

Kāzu apģērbi nenozīmē tikai līgavas kleitu. Kāzu apģērbi vīriešiem, tai skaitā, līgavaiņiem un apģērbi kāzu viesiem, ir tikpat svarīgi. Tāpat jāpadomā arī par to, kā tiks apģērbti bērni.

Kāzu apģērba etiķete

Pirmā lieta, kas kāzu viesiem ir jāievēro – atbilstošs dress code jeb kāzu apģērba etiķete. Aizvien vienīgā, kas uz kāzām var ierasties baltā kleitā, ir līgava, un, lai cik arī skaistas nebūtu dažādas baltas vakarkleitas, šo principu vajadzētu ievērot visām uzaicinātajām viešņām. Ja vien jaunais pāris to nav īpaši iekļāvis savā kāzu dress code, tad apģērbi kāzu viesiem nevar būt arī sarkanā krāsā. Ja ielūgumā nav norādīts, kādā krāsas apģērbā vislabāk ierasties, tad vajadzētu vadīties no attiecīgās kāzu vietas un laika tematikas (piemēram, kāzas brīvā dabā dienas vidū vai vakara svinības greznā muižā). Tāpat, ja kāzu ceremonija notiek, piemēram, baznīcā, tad viesiem jāizvēlas tādi kāzu apģērbi, kas nav pārāk atkailināti.

Lasīt vairāk

Kāzu apģērbi vīriešiem

Ne tikai dāmām, bet arī kungiem jāpiedomā pie atbilstoša kāzu apģērba. Kāzu apģērbi vīriešiem jāizvēlas atbilstoši konkrēto kāzu tematikai, stilam un laikapstākļiem. Ja kāzas notiek, piemēram, pludmalē, tad, ja vien ielūgumā nav norādīts citādāk, piemērots kāzu apģērbs būs gaišas krāsas drēbes. Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet ne vien labākos piedāvājumus kāzu apģērbam, bet arī dažādus ieteikumus un padomus par to, kādi ir piemēroti apģērbi kāzu viesiem.