Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pieturvietas

Kāzu pieturvietas var organizēt, kur vien sirds kāro.

Kāzu pieturas punkti var būt gan brīvā dabā vai pilsētā Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē, Latgalē vai Rīgā, ņemot vērā kāzu ceremonijas un svinību atrašanās vietas, gan kādā jaunajam pārim nozīmīgā vietā, kur esat piedzīvojuši svarīgus attiecību mirkļus.

Jālūko, lai pieturvieta neatrodas pārlieku tālu un gan jums, gan viesiem pieturvietu apmeklējums sniedz baudījumu un atpūtu.

Apskates vietas, kur organizēt vedēju sagatavotus kāzu uzdevumus, var būt muižas, pilis, muzeji, vēsturiski objekti, tilti, meži un pat pļavas.

Lasīt vairāk

Muižas un pilis

Vienmēr grezna un eleganta izvēle ar vēstures pieskaņu, kur iespējams realizēt it visu – laulību ceremoniju, kāzu svinības, pieturvietu un kāzu fotosesiju.

Vēsturiski objekti

Kultūrvēsturiskas būves, cietokšņi un baznīcas, un vietas dabā – iemesls skaistu fotosesiju papildināt ar kultūras piesātinātu ekskursiju vai uzdevumu sev un kāzu viesiem.

Meži, pļavas, lavandu lauki

Pļava nav garlaicīga! Ja tajā uzrīkosiet svētku mielastu un aktivitātes, kā pirmo deju, tā kļūs par romantiskāko pļavu pasaulē! Dabas objektus kāzu pieturvietai varat izvēlēties pēc patikas. Tie var būt arī krāšņie un aromātiskie lavandas lauki, aizaudzis kanāls vai maz zināma grava.

Kafejnīcas, muzeji, teātris

Pilsētas kāzu šiks. Varbūt kafejnīcā, teātrī vai pat muzejā bija jūsu pirmais randiņš?