Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu naktsmītnes

Ja plānotas divu dienu kāzas vai arī jāizmitina atbraukušie viesi no citām pilsētām vienas dienas kāzās, tad kāzu naktsmītnes ir viena no lietām, par ko jāpadomā. Pat, ja kāzu naktsmītnes apmaksās paši viesi, tomēr vajadzētu sagatavoties un ieteikt viņiem vislabākos risinājumus.

Kāzu nakts burvība

Kāzu naktsmītnes svarīgas ne tikai viesiem, bet arī pašam jaunajam pārim, kam priekšā kāzu nakts. Lai kāzu nakts būtu vēl īpašāka, svarīgi atrast pārim piemērotu vietu – vislabāk nomaļu no citiem viesiem. Jaunā pāra numuriņš būs vieta, kur viņiem atpūsties no viesu uzmanības un izbaudīt to, ka ir kļuvuši vīrs un sieva.

Lasīt vairāk

Kāzu naktsmītnes viesiem

Ja kāzas paredzētas pilsētā, tad ideālās kāzu naktsmītnes būs kāda svinību vietai tuvumā esoša viesnīca. Tomēr pirms viesnīcas numuriņu rezervēšanas vajadzētu pārliecināties par viesnīcas servisu un tā kvalitāti. Ja kāzas plānotas ārpus pilsētas un izvēlētajā svinību vietā visiem viesiem nepietiek guļvietas, tad kāzu naktsmītnes var būt arī citi tuvumā esošie viesu nami vai muižas. Protams, tādā gadījumā jau iepriekš jāpadomā, kā viesi nokļūs līdz savām naktsmītnēm.

Kāzu medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākās kāzu naktsmītnes – ej un ieskaties!