Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu bārs

Nenoliedzami, viena no kāzu popularitātēm ir kāzu bārs, jeb pašiem savs bārs kāzās. Neapšaubāmi populārākais kāzu dzēriens visā pasaulē ir šampanietis, bet, transformējoties kāzu tradīcijām, mainās arī kāzu dzērieni un veids kā tos pasniegt. 

Kāzu bārs un tā veidi

Kāzu bārs ir neiztrūkstoša sastāvdaļa jebkuros kāzu pasākumos, piedāvājot daudzveidīgus dzērienus un radot īpašu atmosfēru. Dažādi veidi un stili, kādus var iekļaut šajā īpašajā elementā, ietver:

Klasiskais kāzu bārs:

Klasiskais variants piedāvā ierastākos dzērienus un kokteiļus, koncentrējoties uz augstas kvalitātes alkoholu un populārām receptēm.

Bezalkoholiskais bārs:

Šis veids piestāvēs tiem, kuri izvēlas nepiedāvāt alkoholu. Bezalkoholiskais bārs piedāvā dažādus svaigus un inovatīvus dzērienus bez alkohola, lai visi viesi varētu baudīt piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Tematiskais bārs:

Tematiskais bārs var iekļaut dzērienus, kas saskan ar kāzu kopējo tēmu vai konceptu. Piemēram, tropiskais bārs ar eksotiskiem kokteiļiem, vai vīna un siera bārs, veidojot harmoniju ar kāzu dekoru.

Bārmenis:

Bārmens radīs un piedāvās unikālus kokteiļus, bieži izmantojot svaigus augļus, garšvielas un dekoratīvus elementus.

Kokteiļu meistarklases

Kokteiļu meistarklases piedāvā viesiem iespēju radīt savus kokteiļus, izmantojot pieejamos dzērienus un piedevas, tādējādi veidojot interaktīvu un aizraujošu pieredzi.

Dzirkstošo vīnu un šampanieša bārs:

Šis bārs fokusējas uz dažādiem dzirkstošiem vīniem un šampaniešiem, radot elegantus un greznus kāzu dzērienu piedāvājumus.

Eksperimentālais bārs:

Eksperimentālais bārs ietver jaunievedumus un modernus dzērienus, piedāvājot jaunus garšu kombinācijas un izceļoties ar radošumu.

Dabīgais, jeb EKO bārs:

Pilnībā bez alkohola vērsts uz veselīgām un garšīgām alternatīvām, izmantojot svaigus sulas, dzērienus ar garšaugiem un īpaši izstrādātas bezalkoholiskās versijas populāriem kokteiļiem.

Šie dažādie bāru veidi un stili ļauj pārim pielāgot savu kāzu bāru atbilstoši savām personīgajām vēlmēm un svinību atmosfērai.


Kāzu dzērienu nosaukumi

Kāzu eksperti visā pasaulē norāda, ka pārlieku personalizētu kāzu dzērienu nosaukumi vairs nav modē. Bārmeņi norāda, ka tādi kāzu dzērienu nosaukumi, kā, piemēram, “Jaunlaulāto skūpsts”, “Sapnis vasaras naktī” vai “Gulbja kliedziens” vairs nav aktuāli, jo citādāk bārmenis, kas ir nolīgts gatavot kokteiļus, lielu daļu laika pavadīs skaidrojot viesiem to sastāvu. Pastāv iespēja, ka bārmenis nogurs no šī pienākuma un sāks gatavot pats savus kāzu kokteiļus, lai atvieglotu savu darbu. Tāpat aizvien biežāk tiek gatavoti tādi kāzu dzērieni, kur salmiņi to dzeršanai nav nepieciešami vai arī tiek lietoti metāla vai bambusa salmiņi.

Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet arī labākos kāzu dzērienu piedāvājumus!