Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mājoklim

Mājoklis ir ikviena cilvēka, pāra un ģimenes drošā sala. Vieta, kur justies visērtāk, visīstāk un baudīt pašu tuvāko klātbūtni. Mājas ir vieta, kur atgūstam enerģiju, atpūšamies un iedvesmojamies jauniem darbiem, tādēļ tai jābūt arī vietai, kas harmonē ar mūsu estētisko redzējumu.

Lasīt vairāk

Katram vārds mājoklis asociējas ar ko mazliet citādu – vienam tas ir omulīgs un komfortabls dzīvoklis, kurā pārdomāta katra nianse, saskaņota dizaina, mēbeļu, aksesuāru un dekorāciju izvēle; kādam citam tā ir privātmāja ar savu askētisku vai romantikas pilnu dārzu un terasi, uz kuras pavadīt burvīgus vakarus. LĪGAVĀM apvieno gan mājas būvniecības firmas, gan mēbeļu salonus, uzkopšanas aģentūras un interjera priekšmetu tirgotājus.

Pievilcīgs interjera dizains, jaunas mēbeles vai remonts, dekorācijas, gultasveļa, aizkari, spilveni – tas viss padarīs mājokli aizvien personiskāku un tīkamāku. Bet varbūt jums aktuāla ir mājas celtniecība? Jaunas ēkas būve vienmēr ir aizraujošs pasākums un iespēja realizēt visu pēc savām vēlmēm no a-z.