Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Estētiskais skaistums

Aesthetica klīnikas misija ir izcilība veselības aprūpes un estētiskās medicīnas jomā, nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus modernā, komfortablā klīnikā. Kvalitatīva plastiskā ķirurģija - tā ir ārējā tēla rekonstrukcija un pašapziņas celšana. Mūsu profesionālā komanda tic, ka lielisku rezultātu veido ne tikai prasmīgums un jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, bet arī aizrautība un degsme, lai sniegtu vairāk nekā mūsu klienti sagaida. “Justies labāk - tā nav veiksme, tas ir lēmums!” / Dr. Evija Rodke

Lasīt vairāk

Aesthetica plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas klīnika atrodas mierpilnajā Teikā, izvietota trijos stāvos. Klīnikā ir divas moderni aprīkotas operāciju zāles, kur strādā četri plastikas ķirurgi, pārējos kabinetos un procedūru telpās pieņem dažādu jomu skaistuma un veselības speciālisti. Trešajā stāvā blakus jumta terasei ir izbūvēti apartamenti, kur pacienti var izvēlēties palikt arī uz ilgāku laiku.

Klīnikas dibinātāja Dr. Evija Rodke atzīst, ka “esam ieguldījuši daudz darba un mīlestības klīnikas būvniecībā un iedzīvināšanā. Īpaši apmierināti ir mūsu klienti, kas vienuviet ērtā un elegantā klīnikā var saņemt savstarpēji papildinošus plastiskās ķirurģijas, estētiskās un arī vispārējās medicīnas pakalpojumus. Kopā ar mani strādā klientu iemīļoti plastikas ķirurgi Dr. Arguts Keirāns, Dr. Ieva Lāce un Dr. Marta Rudakovska. Tāpat man ir liels gandarījums par saviem klīnikas kolēģiem – augsti novērtēto speciālistu loku, kas tagad sniedz savus pakalpojumu mūsu moderni aprīkotajā klīnikā.“

Lai nodrošinātu klientiem ilglaicīgus un kvalitatīvus rezultātus, klīnikā tiek piedāvāti arī citi savstarpēji papildinoši un integrēti estētiskās medicīnas pakalpojumi, piemēram, skaistuma injekcijas, estētiskā un vispārējā zobārstniecība, dažāda veida USS izmeklējumi, estētiskā un vispārējā dermatoloģija, mamoloģija, fizioterapija, kosmetoloģija, ginekoloģija, LOR un ārsta - uztura speciālista konsultācijas.