Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pasākumi

Skaisti mirkļi un kopīgi pasākumi ir neatņemama kopdzīves sastāvdaļa. Dažādi pasākumi uzlabo gan emocionālo atmosfēru, palīdz atpūsties, kā arī ir lieliska ideja randiņiem.

Pasākumi Rīgā un Latvijā

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos pasākumu piedāvājumus visā Latvijā. Piedāvājuma klāstā pieejami gan pasākumi Rīgā, gan citviet. Pasākumi ir visdažādākie – sākot no restorānu un SPA apmeklējumiem līdz pat mākslas ballītēm.

Lasīt vairāk

Randiņā uz pasākumu

Randiņu idejas, esot attiecībās, var būt visdažādākās. Dažādi pasākumi – kino, teātra un koncertu apmeklējums ir tikai viena no tām. Randiņu var rīkot arī mājās, piemēram, organizējot pašiem savu pasākumu – galda spēļa turnīru.

Tāpat pāri satuvinās dažādi cita veida pasākumi, piemēram, deju nodarbības, kas pie tam piešķirs kopābūšanai arī laika disciplīnu – reizi nedēļā doties uz nodarbību. Svarīgākais randiņu procesā ir nevis, ko izvēlēsieties darīt vai kādu pasākumu apmeklēt, bet gan, ka izvēlēsieties pavadīt laiku tikai divatā.

Tāpat svarīgi ir arī dažādi pasākumi bērniem, kas ļaus ģimenei kopā pavadīt laiku.