Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu floristika

Kāzu floristika ļauj piepildīt visskaistākos dekorāciju un līgavas pušķu risinājumus, savukārt kāzu floristi ir cilvēki, kas par to parūpējas. Līgavas pušķis daudzām līgavām ir viens no svarīgākajiem un gaidītākajiem kāzu elementiem, tādēļ īstā kāzu florista atrašana ir ļoti svarīgs aspekts.

Kāzu floristika – pakalpojumu sniedzēji, kas rada īpašu noskaņu

Kāzu floristi noteikti piekritīs, ka līgavas pušķa izmēram ir nozīme. Ja līgava ir smalkas miesas būves, tad ieteicams arī pušķi izvēlēties ne pārāk lielu. Ar pareizu līgavas pušķa formu ir iespējams izcelt arī auguma aprises, savukārt, izvēloties neatbilstošu pušķa formu un izmēru, var panākt pretēju efektu.

Lasīt vairāk

Kāzu florista padomi

Kāzu floristi noteikti zinās, cik svarīgi ir izvēlēties līgavas pušķa formu, kas ir harmonijā ar kleitu, jo kopā tie veido komplektu. Svarīgi, lai ziedu kārtojums lieliski papildina kāzu tērpu, nevis aizēno skaistās detaļas. Ja prieku rada dzīvo ziedu kārtojumi, kurus gribas izvēlēties lielus, pamanāmus un drosmīgi kārtotus, tad kleitas priekšpusē nevajadzētu būt pārāk daudz detaļām, jo svarīgākais akcents būs izsmalcinātais līgavas pušķis.

Kāzu floristi norāda, ja visi akcenti ir kāzu kleitas aizmugurē, tad, iespējams, labākā izvēle līdzsvarot izskatu ir ar iespaidīgāku pušķi. Savukārt, ja kleitai priekšpusē ir rišas vai izšuvumi, tad ieteicams izvēlieties pušķi, kas to nenomāc un pārlieku neaizsedz.

Šos un dažādus citus kāzu floristikas padomus var uzzināt kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV, kur apkopoti arī labākie kāzu floristi Rīgā un Latvijā.

Līgavas pušķis un kāzu florists jānorezervē laicīgi!

Mēs, mūsdienīgs kāzu portāls Līgavām.lv, iesakām kāzu florista izvēli un līgavas pušķa pasūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi, jo sava izsapņotā ziedu pušķa (un florista) atrašana var prasīt vairāk laika, kā sākotnēji varētu šķist. Ja rīkojat kāzas un jūsu uzdevumu sarakstā ir parūpēties par kāzu ziediem, tad Līgavām.lv būs īstā vieta, kur meklēt iedvesmu un ieteikumus.

Mūsu kāzu portālā atradīsiet labākos kāzu floristus un ziedu meistarus, kuri realizēs jaunā pāra idejas un sniegs profesionālu padomu, kādus ziedus vislabāk izvēlēties, ar ko tos kombinēt un kāds ziedu pušķis piestāvēs līgavai.

Lai būtu vieglāk atrast savu ideālo līgavas pušķi, kas tikpat lieliski saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku, piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet.

Mūsu portālā atradīsiet:

  • Kāzu floristu, kas specializējas līgavas pušķu un dažādu kāzu ziedu dekoru izveidošanā, kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī piedāvāto pakalpojumu klāstu;
  • Skaistas kāzu floristikas attēlu galerijas, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko floristu.

Kāzu floristikas TOP tendences

Aktuālās tendences kāzu floristikā un ziedu pušķu daudzveidība slēpjas krāsās, formās un sastāvā. Pēc krāsām var izdalīt trīs galvenās tendences:

  • Klasiskie un maigie ziedu pušķi;
  • Piesātinātas krāsas, ar dramatiskām noskaņām pilni līgavas pušķi;
  • Meža/zaļumu līgavas pušķi.

Pasūtot līgavas pušķi, svarīgi atceries arī par pārējām detaļām:

  1. Kāzu ziedu vainagiem, ja līgavai tāds ir paredzēts.
  2. Līgavaiņa piespraudi, ko florists var izgatavot, izmantojot ziedus, kas dominē līgavas pušķī. Nereti līgavas izvēlas, lai starp ziediem veidotos saskaņa – kā kāzu pušķī, tā pārējos kāzu ziedu dekoros.
  3. Ja kāzās sava loma paredzēta arī līgavas māsām, nevajadzētu aizmirst par ziedu pušķu pasūtīšanu arī viņām.
  4. Ja ir plānots līgavas pušķi pusnaktī mest kādai vēl neprecētajai draudzenei, tad ir līgavas, kas pasūta ziedu pušķa dublikātu – lai savu tomēr paturētu kā īpašās dienas atgādinājumu.

Aktuālākā informācija par kāzu floristiem – portālā Līgavām.lv

Visi mūsu portālā atrodamie kāzu pakalpojumu sniedzēji ir profesionāļi savā nozarē, tai skaitā, arī kāzu floristi. Viņi pratīs atbildēt uz jautājumiem, kādas ir aktuālās tendences līgavas pušķos, kurus ziedus vajadzētu kombinēt un, no kā kāzu floristikā tomēr labāk izvairīties. Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem zina profesionāli kāzu floristi, kuru kontaktinformāciju atradīsiet mūsu portālā. Mēs, Līgavām.lv komanda, palīdzēsim uzburt tādu kāzu noskaņu, par ko vienmēr esat sapņojuši – ar skaistāko līgavas kleitu, apbrīnotāko līgavas pušķi un interesantākajām kāzu ceremonijas idejām!