Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu dzērieni

Neapšaubāmi populārākais kāzu dzēriens visā pasaulē ir šampanietis, bet, transformējoties kāzu tradīcijām, mainās arī kāzu dzērieni.

Kāzu dzērieni – gan stiprais alkohols, bezalkaholiskie dzērieni, kokteiļu karte

Kāzas, gluži tāpat kā kāzu dzērieni, mēdz būt ļoti dažādi. Izvēloties alkoholiskos vai bezalkaholiskos dzērienus kāzām, noteikti jāiekļauj gan stiprais alkohols, gan dzirkstošie dzērieni un vīns, kā arī, kvalitatīvi zīmoli bezalkaholisko dzērienu cienītājiem, kas piemēroti vegāniem un nesatur glutēnu un alergēnus. Tāpat, veidojot kokteiļu karti, tajā jāiekļauj arī vasarai piestāvošie atspirdzinošie kokteiļi, piemēram, Aperol Spritz, Hugo, Mohito, Pink London Spirit bezalkoholiskais Prossecco un citi kāzu dzērieni. Izvēloties alkaholiskos dzērienus, noteikti jāņem vērā to kvalitāte, jo tieši tā ietekmēs visas nākamās dienas gaitu.

Lasīt vairāk

Kāzu dzērienu nosaukumi

Kāzu eksperti visā pasaulē norāda, ka pārlieku personalizētu kāzu dzērienu nosaukumi vairs nav modē. Bārmeņi norāda, ka tādi kāzu dzērienu nosaukumi, kā, piemēram, “Jaunlaulāto skūpsts”, “Sapnis vasaras naktī” vai “Gulbja kliedziens” vairs nav aktuāli, jo citādāk bārmenis, kas ir nolīgts gatavot kokteiļus, lielu daļu laika pavadīs skaidrojot viesiem to sastāvu. Pastāv iespēja, ka bārmenis nogurs no šī pienākuma un sāks gatavot pats savus kāzu kokteiļus, lai atvieglotu savu darbu. Tāpat aizvien biežāk tiek gatavoti tādi kāzu dzērieni, kur salmiņi to dzeršanai nav nepieciešami vai arī tiek lietoti metāla vai bambusa salmiņi.

Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos kāzu dzērienu piedāvājumus!