Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu video

Pirmo gadu ar mums

Hali x Mindset

+371 29566399; +371 28992909

davids.sturmanis@gmail.com

Hali Media

Mindset

LV, EN, RU

Kāzu video ir viena no lietām, par ko jaunie pāri budžeta apsvērumu dēļ mēdz šaubīties, bet tai pat laikā kāzu video neesamība ir viena no lietām, ko jaunie pāri pēc kāzām nožēlo. Kāzu video operatori ir tie cilvēki, kas palīdzēs jaunajiem pāriem atgriezties īpašās dienas sajūtās atkal un atkal.

Kāzu video norise

Kāzu filmēšana parasti sākas no rīta pucēšanās un ilgst līdz vakara programmas noslēgumam, proti, kūkas griešanai, mičošanai vai līgavas pušķa mešanai. Visbiežāk, kāzu video operatori, piedaloties kāzu dienā un iemūžinot šo notikumu kāzu video, cenšas būt iespējami neitrāli un neapgrūtināt jau tā satrauktos pārus. Nereti kāzu video operatori kāzu filmēšanu organizē dokumentālā veidā, neiejaucoties dienas plūdumā. Parasti kāzu filmēšana neietver maltītes daļu, jo tas neizskatās estētiski.

Lasīt vairāk

Kāzu video cenas

Kāzu video filmēšana prasa rūpīgu attieksmi un augstas kvalitātes tehniku. Labākos kāzu video operatorus var atrast kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV. Piedāvājumā ir gan filmēšanas aģentūras, gan individuālie operatori. Kāzu video cenas ziņā nav nesasniedzams luksusa pakalpojums – ikviens pāris atradīs sev pieņemamāko risinājumu.

Profesionāla kāzu filmēšana – labākie piedāvājumi vienuviet

Kāzu video filmēšana prasa rūpīgu attieksmi un augstas kvalitātes tehniku. Par laimi, labs operators vairs nav jāmeklē ilgi, jo Līgavām.lv kāzu ekspertu komanda ir atlasījusi labākos Latvijas speciālistus kāzu filmu veidošanā. Piedāvājumā ir gan filmēšanas aģentūras, gan pašnodarbinātie operatori. Kāzu video cenas ziņā nav nesasniedzams luksusa pakalpojums – demokrātiski piedāvājumi ir pieejami ikvienam pārim.

Kā nekļūdīties kāzu operatora izvēlē?

Video filmēšana un montāža ir radošs process, un ikvienam operatoram ir savs stils un sava vīzija. Līgavām.lv katram operatoram ir savs profils ar:

  • kontaktiem. Tur atradīsiet ne tikai telefona numuru un e-pasta adresi, bet arī saites uz mākslinieka mājaslapu un kontiem sociālajos tīklos;
  • darba moto. Nevienam nepatīk bezpersoniski, formāli apraksti, tāpēc radošs kāzu operators piemin viņam svarīgāko: tehniku, pieeju, atsauksmes;
  • kāzu filmu paraugiem. Aplūkojot operatora darbu, var ātri noteikt, kāda tipa video filmēšana jums patīk visvairāk.

Pirms līguma noslēgšanas noskaidrojiet, kā tiek veikta video montāža, cik ierakstus jūs saņemsiet un vai operators pavadīs jūs visu svinību laiku.

Cik izmaksās svētku filmēšana?

Kāzu video cenas ziņā variē no aptuveni simts līdz vairākiem simtiem eiro. Video montāža prasa zināmu laiku, tāpēc pārrunājiet kāzu filmas saņemšanas termiņu. Operatori kāzu video cenas nosaka, vadoties pēc filmēšanas:

  • ilguma un vietas. Daži mākslinieki būs kopā ar jums visas svētku dienas laikā, citi strādā noteiktās vietās – baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, banketa zālē;
  • sarežģītības pakāpes. Video filmēšana var notikt ar drona palīdzību un neierastās vietās, piemēram, mežā. Lai video montāža atbilstu jūsu vēlmēm, laikus informējiet operatoru par to, vai vēlaties vairāk redzēt kopplānus, detaļas, cilvēku sejas.

Izmantojiet Līgavām.lv piedāvājumus, lai izvēlētos labāko kāzu operatoru jūsu svinībām. Lai kāzu filma atsauc atmiņā patiesu laimi!