Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Vecmeitu ballītes nereti ir lieta, ko līgavas draudzenes gaida visvairāk. Vecmeitu ballīte var būt romantiska, aktīva, trakulīga. Bet svarīgākais, lai tā piestāvētu pašai līgavai. Protams, arī līgavaiņu draugi visbiežāk ir padomājuši par atraktīvām vecpuišu ballītēm.

Lasīt vairāk

Svarīgākais, lai vecmeitu ballīte patiktu līgavai

Kad tiek rīkotas vecmeitu ballītes, der atcerēties, ka stāsts nav par draudzenēm, kas tās organizē, bet gan par pašu līgavu. Tādēļ svarīgākais noteikums ir vienmēr padomāt par to, lai vecmeitu ballīte patiktu viņai. Ja līgava ir mierīga būtne, diez vai viņa izbaudīs dažādus publiskus izaicinājumus. Iespējams viņai labāk piestāvēs kāds līgavas pirts rituāls, brauciens ar jahtu vai vecmeitu ballīte spa. Turpretī, ja līgava ir sociāli aktīva būtne, iespējams būšana mierā un klusumā tiešām nav tas, kā viņa vēlētos pavadīt savu vecmeitu ballīti.

Vecmeitu ballītes uzdevumi

Pēdējo gadu laikā dažādas meistarklases ir patiešām viena no lielākajām tendencēm un vecmeitu ballīšu aktivitātēm. Piedāvājumu klāsts ir dažāds – sākot no kūku cepšanas, dejošanas un dziedāšanas līdz pat niršanas nodarbībām. Galvenais šāda veida vecmeitu ballītes princips – iemācīties ko jaunu, un tam jāsakrīt ar līgavas interesēm. Pēdējā laikā bieži izmantota vecmeitu ballītes aktivitāte ir gleznošanas meistarklase, kuras laikā mākslinieka pavadībā pati līgava uzglezno savu mākslas darbu.

Vecmeitu un vecpuišu ballītes aksesuāri

Gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītēs jāpadomā par dažādiem aksesuāriem. Vecmeitu ballītes aksesuāri, piemēram, ir mākslīgo ziedu rokassprādzes vai vainagi, tāpat arī ļoti skaisti izskatīsies kronis līgavai.

Vecpuišu ballītes aksesuāri var būt vienota stila apģērbs ar, piemēram, īpaši izveidota logo uzdruku. Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos piedāvājumus un idejas izcilām vecmeitu un vecpuišu ballītēm.