Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Atpūta

Atpūtai ir lielāka nozīme, nekā ikdienas darbu virpulī un atbildībā par sev uzdotajiem uzdevumiem, mēdz likties. Kvalitatīvi atpūties cilvēks vienmēr būs laimīgāks un arī jaudīgāks jebkurā dzīves jomā – gan ģimenes dzīvē, gan attiecībās, gan darbā.

Atpūta – no SPA apmeklējuma līdz apzinātības retrītam

Relaksēties varam dažādi, un nereti tas arī atkarīgs no tā, kādā dzīves posmā vai emocionālā stāvoklī atrodamies. Romantiska atpūta pārim grūtniecības laikā atšķirsies no romantiskas atpūtas diviem. Svarīgi ir katram pašam atrast veidu, kā relaksēties un kur gūt emocionālu un arī fizisku piepildījumu, atbilstoši dzīves situācijai, lai kopā pavadītais laiks būtu ieguvums un baudījums jebkurā dzīves periodā.

Lasīt vairāk

Atpūta vienatnē

Kā jums patīk atpūsties vienatnē? Tā ir relaksējoša atpūta pie dabas, atjaunojošs spa rituāls, grāmatas lasīšana, meditācija vai pastaiga gar jūru? Svarīgi iepazīt sevi un izvēlēties to, kas tiešām sniedz gandarījumu un restartē jaunai dienai, jaunai nedēļai un sajūtām.

Aktīvā atpūta ar draugiem

Atpūta var būt ne tikai fiziski relaksējoša un mierpilna. Atpūsties var arī aktīvi! Iešana pārgājienos, došanās izbraucienos, ekskursijās, kā arī peldēšana un braukšana ar velo, ūdensmočiem vai kvadracikliem, aktīvo sporta izklaižu parki – tā ir īsta atslodze prātam un emocijām.

Atpūta ar bērniem un ģimeni

Laiku pa laikam atpūsties vajag kopā ar ģimeni un bērniem! Bērniem īpaši patiks jautra un aktīva kopīga laika pavadīšana, kas būs ieguldījums ne tikai miesai un garam, bet arī jūsu attiecībās.

Romantiska atpūta

Romantiska atpūta kopā ar mīļoto ir neatņemama kopdzīves un laulības sastāvdaļa. Lai gan neapšaubāmi lieliska romantiska atpūta var izdoties arī mājas apstākļos, tomēr dažkārt ir labāk izrauties no ierastās vides un pamēģināt ko jaunu.

Romantiska atpūta divatā. Kādu relaksāciju izvēlēties?

Kādam romantiska atpūta nozīmē SPA apmeklējumu, citam apzinātības retrītu, bet vēl kādam gardas vakariņas restorāna terasē. Lai kāds arī būtu izvēlētais romantiskas atpūtas veids, ir svarīgi atcerēties, kāds ir tās mērķis – atpūsties, atiet no ikdienas rūpēm un izbaudīt kopā būšanu ar mīļajiem cilvēkiem vai pašam ar sevi.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos piedāvājumus sadaļā ATPŪTA. Atrodiet laiku un izbaudiet tās patīkamās sajūtas, ko sniedz kvalitatīva un pilnestīga atpūta!