Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Floristika

Ziedi ir neatņemama sastāvdaļa ne tikai kāzās, bet arī laulībā, un, lai iepriecinātu mīļoto ikdienā ar ziediem, jāuzticas izciliem floristiem, kas sagatavos skaistākās ziedu kompozīcijas. Floristika, gluži tāpat kā attiecības, ir māksla – ziedu kārtošanas māksla.

Floristika – ziedu kārtošanas māksla

Lai gan daudziem floristika visbiežāk asociējas ar kāzu floristiku, tomēr tā nebūt nav. Floristika ir ziedu un augu kārtošanas prakse, un tieši tādēļ, runājot par floristiku, mēs nevaram aizmirst arī citus svētkus vai vienkāršu ikdienu, kad nepieciešams skaists iepriecinājums. Izcils florists zinās ne tikai to, kā ziedus labāk sakombinēt, bet arī to, kāda ir to nozīme un ko tie simbolizē. Piemēram, ziedi, kas tik daudzus neatstāj vienaldzīgus – peonijas, simbolizē: godprātību, bagātību un labklājību, romantiku un romantisku mīlestību, skaistumu visās tā formās. Atkarībā no krāsas, peonijas var papildināt pavisam dažāda noskaņojuma kompozīcijas, taču biežāk to gaisīgi pildītā faktūra ir paša maiguma iemiesojums.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV sadaļā “Floristika” apkopojis labākos un izcilākos sava amata meistarus Latvijā.