Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Attiecību treneris

Savas dzīves laikā mēs atrodamies dažādās attiecībās – ar sevi, ar saviem līdzcilvēkiem, ar mīļoto cilvēku. Nevienas no mūsu dzīves attiecībām nav pašsaprotamas, tādēļ mums ir jāmācās tās uzlabot un veidot vēl labākas. Attiecību treneris ir tas cilvēks, kas var to palīdzēt izdarīt.

Attiecību treneris palīdzēs uzlabot pāra savstarpējo komunikāciju

Daudzi pāri norāda, ka veiksmīgas attiecības ir jāmācās. Veidojot attiecības ar mīļoto cilvēku, mēs nereti saskaramies ar divām dažādām “pasaulēm” – dzīves pieredzi, vērtību sistēmu, izpratni par lietām. Lai gan mēs vēlamies, lai otrs cilvēks mūs saprastu teju no pusvārda, tā ne vienmēr notiek.

Lasīt vairāk

Attiecību treneris var kļūt par to cilvēku, kas palīdzēs uzlabot pāra savstarpējo komunikāciju, ļaus ieraudzīt dažādus dzīves modeļus un ieteiks risinājumus, kas pāra kopdzīvē ienesīs vairāk prieka un viegluma. Attiecību treneris jeb koučs ir profesionālis, kas savas prasmes nostiprinājis dažādos kursos.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākos piedāvājumus, tai skaitā, kategorijā “Attiecību treneris”. Parūpējies par savām attiecībām jau savlaicīgi!