Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar KLERR.EU


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


KLERR.EU - Esam plašākais vakarkleitu mazumtirgotājs Latvijā.

Piedāvājam vairāk nekā 2000 vakarkleitu uz vietas izmēros no XS līdz 5XL. Tāpat piedāvājam kleitas līgavām. Jaunajā kāzu salonā Bride by Klerr uz vietas atradīsiet vairāk nekā 500 balto kāzu kleitu jūsu īpašajai dienai.

Mūsu veikalā atradīsiet gatavus kleitu modeļus, taču uz vietas ir pieejami šuvējas pakalpojumi, kas nodrošinās individuālu kleitas apstrādi pēc vajadzības. Tāpat piedāvājam kleitu pasūtīšanu, gaidīšanas ilgums 2-3nedēļas. Uz vietas piedāvājam arī apavus pielaikošanai, ja nav līdzi. Tāpat veikalā var iegādāties apavus un dažādus aksesuārus - kleitu jostiņas, auskarus, kaklarotas, plīvurus, cimdus, rokassprādzes, matu stīpiņas.


Piegāde / iegāde

Pie mums preci var iegādāties uz vietas vai caur internetveikalu. Nodrošinām ērtu piegādi un atgriešanu visā Latvijā. Piegādes laiks 2-3dienas.  Kā arī piedāvājam piegādi ārpus valsts robežām. 

Kāzu salonā Bride By Klerr nepieciešams iepriekšējs pieraksts.

Cenas

Cenu amplitūda kleitām veikalā Klerr.eu ir ļoti dažāda, jāņem vērā kleitas materiāls, modelis kā arī papildus izmaksas sastāda šūšanas pakalpojumi, kleitu cenas aptuveni no 60 līdz 250 EUR.

Bride by Klerr kāzu kleitu cenas ir sākot no 80 līdz 600 EUR, papildus izmaksas var sastādīt šūšanas pakalpojumi.


Papildus pakalpojumi

Papildus pāršūšanai, individuālai kleitu pielāgošanai un pasūtīšanai, piedāvājam iespēju iznomāt kleitas, kā arī iegādāties dāvanu kartes.