Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Evita Melne | transformāciju koučs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mani sauc Evita Melne un es esmu transformāciju koučs.

Es strādāju ar personīgām un profesionālām transformācijām, lai tu varētu sasniegt savus mērķus tev aktuālajā dzīves jomā. Transformāciju koučinga sesijās tu gūsi iedvesmu un impulsu kļūt par savas dzīves autoru, vienlaikus paturot prātā savas vērtības un vajadzības.


Koučinga sesijās tu:

 • atbrīvosies no negatīviem priekšstatiem par sevi;
 • saskatīsi sevī jaunu potenciālu un enerģiju;
 • atraisīsi sevī snaudošo potenciālu;
 • ieraudzīsi apvāršņus, kas līdz šim šķituši neredzami;
 • izzināsi savas dzīves mērķus un iespējamos ceļus to realizēšanai.

Savas karjeras laikā esmu guvusi zināšanas, izglītību un pieredzi, kam pateicoties, koučinga sesijās spēšu tev iedot iejūtīgu un vienlaikus spēcinošu atbalstu tavā ceļā uz savu izaugsmi.

Koučinga metode, ko esmu apguvusi Kanādā, Starptautiskās Koučinga federācijas akreditētajā Erickson Coaching International programmā, ir balstīta uz risinājumiem vērstu pieeju. Ko tas nozīmē? Koučinga sesijās fokusēsimies uz taviem iekšējiem resursiem un prasmēm nākotnē, atmetot pagātnē pieļautās kļūdas un šī brīža neapmierinātību.

Koučinga sesijās iekļauju arī neirozinātnes principus un meditācijas, lai piekļūtu dziļākiem tavas apziņas slāņiem. Izmantotās metodes ļauj vieglāk mainīt domāšanu, attieksmi, uzvedību, kā arī radīt jaunus, iedvesmojošus ieradumus, kas, savukārt, palīdzēs tev virzīties tuvāk izaugsmei.


Darbā ar klientiem pieturos pie pārliecības, ka:

 • tavi līdzšinējie priekšstati par sevi nav noteicošie;
 • visu izšķir tālākā rīcība;
 • atbalstoša un motivējoša vide būtiski var ietekmēt tavu tālāko izaugsmi;
 • koučinga sesijās tu vari iemācīties saskatīt tālāk par savu komforta zonu un līdzšinējiem rāmīšiem.

Koučinga sesija ir vieta un telpa, kur piedzīvot sevi - bez maskām, nosodījuma un nelūgtiem padomiem.

Savukārt, gūtais maģistra grāds stratēģiskajā vadībā, kā arī pastāvīgā profesionālā pilnveidošanās koučinga sesijās, pie mentoriem un semināros, man kā koučam ļāvis:

 • apzināties to, ka līderis nav tikai panākumiem apvīts tituls. Līderība slēpjas laipnībā, mērķtiecībā un prasmē līdzsvarot visas dzīves jomas, tostarp karjeru, veselību, hobijus, vienlaikus saglabājot iejūtīgas attiecības ar sevi un citiem;
 • izzināt, kā tālredzīgi pieņemt lēmumus un radoši risināt jebkuru problēmsituāciju, vienlaikus konsekventi virzoties uz mērķi;
 • apgūt nepieciešamās prasmes abpusēji efektīvas sadarbības un dialoga veidošanā, kas koučinga sesijās palīdz ne vien klausīties, bet arī sadzirdēt tevi, rodot tieši tavai situācijai pielāgotus risinājumus.

Koučinga sesijās man ir svarīgi radīt vietu un laiku tev, kur vari būt - bez kritikas un nosodījuma, lai dotos brīvā domu lidojumā, no kura atgriežoties, varēsi sajust stingru pamatu sev zem kājām, lai beidzot sāktu dzīvot piepildītu un autentisku dzīvi.


Piedāvājumi

Man ir svarīgi, lai pašizaugsme kļūtu pieejama pēc iespējas vairāk cilvēkiem pasaulē. Es no sirds vēlos, lai jauniešiem būtu iespēja gūt kvalitatīvu un ilgtspējīgu izglītību, kas, savukārt, stiprinātu mūs - kā indivīdus, kā sabiedrība kopumā. Un es ticu, ka labais vairo labo!

Tādēļ, 10% no koučinga sesijās gūtajiem ienākumiem ik gadu, es ziedošu nodibinājumam “Vītolu fonds”.

Īpašais piedāvājums pāriem, kuri gatavojas kāzām - 20% atlaide no koučingu sesiju cikla.

Piedāvāju gan individuālās, gan pāru koučinga sesijas.

Iepazīšanās sarunā uzklausīšu tavu stāstu un padalīšos, kā koučings var palīdzēt tev sasniegt kāroto!

Rezervē laiku - Book a complimentary call! 


Atsauksmes:

Klinta, Personāla vadītāja

Pēdējā laika labākais lēmums, ko esmu pieņēmusi, ir pieņemt izaicinājumu un piekrist sarunām ar Evitu par lietām un notikumiem, kuri manā dzīvē jau kādu laiku bijuši kā stūrakmeņi, kuriem nevarēju tikt pāri. Koučings man parādīja, ka man ir arī izvēle domāt citādāk. Paldies par uzmundrinājumu un padomiem, kas bija vērtīgs atbalsts ceļā uz jaunu manu attīstības līmeni!

Margarita, Izaugsmes kursa Ceļš Pie Sevis Īstās autore

Esmu ļoti pateicīga par tavu profesionalitāti un reizē draudzīgu atbalstu sesiju laika. Es izbaudīju katru mūsu sesiju, gan online vidē, gan pastaigā gar jūru. Tavas sesijas man palīdzēja vēl dziļāk ielūkoties sevī un rast risinājumus lietām, ko jau sen gribēju sakārtot. Tās man palīdzēja paskatīties uz situāciju no malas un veikt izmaiņas pareizajā virzienā. Manuprāt, koučings ir ļoti vērtīgs instruments ceļā uz saviem mērķiem.

Kristīne, Personīgās izaugsmes trenere

Evita, vēlos tev pateikties par mūsu koučinga sesiju ciklu. Tu patiešām esi ļoti maiga un rūpīga attiecībā pret saviem klientiem, un izstaro pozitīvu enerģiju. Pēc katras sesijas visi plāni sakārtojās pa plauktiņiem, un tu man devi vietu, kur es varu saplānot visu nepieciešamo. Aizejot man vienmēr bija plāns kā rīkoties tālāk. Paldies tev par to! Es patiešām uzskatu, ka šādas sesijas, kas palīdz sakārtot domas, ir patiešām ļoti vērtīgas.