Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu apavi

Atrast īstās kāzu kurpes nebūt nav tik viegls uzdevums, kā sākotnēji varētu šķist. Izvēloties kāzu kurpes, jāņem vērā vairāki nozīmīgi aspekti.

Apavi kāzām – ne tikai skaisti, bet arī ērti

Kāzu diena tomēr ir ne tikai skaista, bet arī nogurdinoša, īpaši jau kājām, līdz ar to uzdevums kļūst vēl grūtāks – jāatrod tādi apavi kāzām, kas ir ne vien skaisti, bet arī ērti. Kāzu dienā līgavai pievērsti ļoti daudzi skatieni, tādēļ jāizvēlas tādas kāzu kurpes, kurās var ne tikai stāvēt, bet arī pārvietoties. Ērtas kāzu kurpes nenozīmē, ka tām obligāti jābūt bez papēža – tām jābūt tādām, kuras līgava spēs pārliecinoši valkāt. Tāpat līgavām vajadzētu pārliecināties, vai izvēlētās kāzu kurpes uz dažādām virsmām neslīdēs, bet kurpju papēži negrims paklājos, ja tādi kaut kur paredzēti. Līgavas aizvien biežāk iegādājas divus apavu pārus – tas ir ļoti ērti tajos gadījumos, kad nogurušas kājas. Ja līgava paredzējusi visu nakti griezties deju virpulī, tad kāzu kurpes būtu ieteicams iegādāties bez papēža vai ar zemu papēdi.

Lasīt vairāk

Kas jāņem vērā, dodoties pirkt kāzu kurpes?

Pērkot kāzu kurpes, jāsaprot arī kleitas garums. Tādēļ kāzu kleitas saīsināšanai vajadzētu notikt tikai pēc tam, kad apavi kāzām jau iegādāti, lai nerodas situācija, kad kleita beigu beigās izrādās par īsu. Protams, jāņem vērā arī laikapstākļi, kādi visticamāk varētu būt kāzu dienā (gluži tāpat kā to neprognozējamība), kā arī kāzu norises vieta (mežā būs grūti pārvietoties ar smailpapēžu kurpēm). Kad līgava dodas pirkt kāzu kurpes, var arī paņemt līdzi kāzu kleitu vai gabaliņu no auduma, ja kleita tiek šūta, lai izdarītu pareizo izvēli attiecībā uz krāsu un faktūru.

Kāzu medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākos piedāvājumus, kas ļaus atrast kāzu kurpes Rīgā un citās Latvijas pilsētās kā līgavām, tā līgavaiņiem.