Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ēdienu piegāde

Ēdienu piegāde ir izcils šī laikmeta izgudrojums! Tā glābs tavu aizņemto ikdienu, kad nav laika, ko atlicināt, lai pavadītu virtuvē pie plīts, noderēs arī, uzņemot negaidītus ciemiņus, un vienkārši ļaus sevi un ģimeni palutināt, jo tiks piegādāts svaigs, gards un silts ēdiens uz mājām. LĪGAVĀM piedāvā izvēlēties ēdienu piegādes servisu, kas padarīs ērtu tavu ikdienu un iepriecinās garšas kārpiņas, vai tā būtu Āzijas virtuve, mājas virtuve, picas vai suši.

Lasīt vairāk

Pasūtīt ēdienu uz mājām – tas ir kļuvis tik pašsaprotami, bet īpaši laikā, kad kafejnīcas un restorāni nav pieejami, šo servisu novērtējam, jo varam turpināt baudīt profesionāli un gardi gatavota ēdiena priekšrocības, to pasūtot. Izvēles izdarīšana ir vien pāris klikšķu attālumā, laiku, ko citkārt atdodam ēdiena gatavošanai, varam veltīt kopīgām aktivitātēm ar ģimeni vai mīļoto.

Ja aizstrādājies līdz vēlai nakts stundai, noderēs ēdienu piegāde 24/7, tikai izvēloties pakalpojuma sniedzēju, noteikti ņem vērā piegādes zonu, piegādes maksu, apmaksas kārtību un minimālo pasūtījuma summu.