Sūtīt ziņu Cafe Del Mar Rīga


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Cafe Del Mar Riga piedāvā parūpēties par jūsu svētku galdu un par neaizmirstamu pasākumu visskaistākajā vietā pie jūras - Vecāķos.

PIEDĀVĀJAM UZŅEMTIES RŪPES PAR JŪSU SVĒTKIEM, SKAISTĀ VIETĀ – PAŠĀ BALTIJAS JŪRAS LĪČA KRASTĀ. NODROŠINĀSIM JŪS UN JŪSU VIESUS AR GARDIEM ĒDIENIEM UN DZĒRIENIEM, MĀJĪGU ATMOSFĒRU UN LAIPNU APKALPOJOŠO PERSONĀLU.

Kāzu svinībām piedāvājam terases otro stāvu, kas ir pilnībā iestiklots, kurā stikla logus ir iespējams automātiski atvērt un aizvērt. Terase ir aprīkota ar automatizēto jumtu, kuru arī ir iespējams nolaist un aizvērt.


Pakalpojuma veids

Eiropas virtuve, jūras veltes, veģetārie ēdieni, deserti


Rezervācija

Minimālais rezervācijas laiks - nedēļu pirms pasākuma


Viesu skaits

  • 1. stāva terase - maks. 70 viesi
  • 2. stāva terase - maks. 60 viesi
  • Iekštelpās maks. - 35 - 40 personas

Atrašanās vieta

Automašīnu ir iespēja novietot Pludmales ielā, Europark stāvvietā, par 2 eur, visu dienu (maksas pakalpojums no maija līdz 30.septembrim)


Ēdienu piedāvājums

Bērnu ēdienkarte, dzērieni, kokteiļi, veģetārie, īpašais svētku piedāvājums, aukstais galds, uzkodas, kanapē, salāti, jūras velšu plate, antipasti


Papildus pakalpojumi

Dekorators, florists, dzīvā mūzika, DJ, karaoke, u.c. ir papildus pakalpojumi, kuru cenas un apmaksas kārtība tiek saskaņota atsevišķi, vai arī klients šos pakalpojumus organizē pats


Cenas

Depozītu sistēma - summa kas atbilst katrai nedēļas dienai. Sīkāku info jautājiet sazinoties.
Citi pakalpojumu sniedzēji