Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāpēc izvietot reklāmu Ligavam.lv? Un kāda tipa reklāma der tieši Jums?

Ko piedāvā Ligavam.lv?

Dažādi piedāvājumi, atbilstoši Jūsu uzņēmuma nepieciešamībai

Ligavam.lv piedāvā dažādas reklamēšanās iespējas gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, sākot no banera izvietošanas, profila izveides, līdz pat veselai kategoriju sadaļai vai rubrikai, kā arī daudziem citiem reklāmas veidiem. No pamata profila izveides, līdz pat TOP un SUPER TOP kategorijai.

 
 

Digitālais medijs

Kāzu & kopdzīves portāls ligavam.lv un bridelifestyle.com

 

Drukātais medijs

Kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls, ceļvedis un kāzu plānotājs

 

Pasākumi

Kāzu & vakarkleitu modes šovs, kāzu izstāde, līgavu brokastis

Pēc reģistracijas

Kas notiek pēc lauka aizpildīšanas?

 

Nr.1 Reklāmas

Mēs nesūtīsim Jums neskaitāmas reklāmas un piedāvājumus

 

Nr.2 Atbildes

Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem

 

Nr.3 Palīdzība

Palīdzēsim izvērtēt labāko stratēģiju Jūsu biznesa labklājībai

 

Nr.4 Ieguvumi

4. Iegūsiet vērtīgus un praktiskus rīkus sava uzņēmuma attīstībai

VIEGLI PĀRSKATĀMS

Profila kontrolpanelī pieejamie rīki:

  1. Tiešā ziņapmaiņa ar klientu. Potenciālais klients Jums var nosūtīt ziņu, kas nokļūs kontrolpanelī - pastkastītē, kuru ligavam.lv piešķir katram profila turētājam. Par jaunu ziņu - automātiskais atgādinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.
  2. Tiešā ziņapmaiņa ar ligavam.lv. Iespēja komunicēt ar ligavam.lv tehnisko daļu, turpat no kontrolpaneļa, profila korekciju gadījumā.
  3. Iespēju kontrolpaneli lietot savām vajadzībām, kas iekļauj tādu rīku kā kalendārs, ar kura palīdzību varat noteikt pieejamos datumus savam klientu lokam.
  4. Kā arī citi noderīgi rīki - budžeta plānotājs, darba plāns/kontrolsaraksts, un citi ērti rīki.
 

Kvalitāte ir svarīga it visā – gan vizuālajā noformējumā, attieksmē un saturiskajā formātā. Kvalitāte ir svarīgākā LIGAVAM zīmola vērtība, ko ar prieku piedāvājam saviem klientiem.

Atsauksmes

Skatiet, ko klienti saka par mums.

Esam pasākumu dekorēšanas uzņēmums Art Event.

Pateicamies par burvīgu sadarbību, ceram arī nākotnē tā būs produktīva gan mums, gan jums!

Art Event

Elegants, mūsdienīgs un ļoti daudzpusīgs medijs, kas dāvā detalizētu un izvērstu ieskatu kāzu plānošanas aizkulisēs. Sākot ar pakalpojumu sniedzēju kontaktiem un jaunākajiem kāzu trendiem, līdz pat emocionāli piesātinātiem pieredzes stāstiem. Lieliska sadarbība, komunikabla un uz attīstību vērsta komanda!

SIA Šarmants

Lieliska iespēja būt starp labākajiem zīmoliem, kas pavada jaunās ģimenes, uzsākot kopdzīvi.

Paldies LĪGAVĀM profesionālajai komandai par sadarbību un radošiem risinājumiem!

Delux Dreams

Esmu priecīga sadarboties ar kāzu mediju LĪGAVĀM, jo tā ir ne vien darbošanās manas aģentūras interesēs, bet arī iespēja kopīgi pilnveidot kāzu sfēru Latvijā par mūsdienīgu un stilīgu nišu, kas, jāatzīst, nudien nav garlaicīga!

Paldies LĪGAVĀM radošajai komandai par ieinteresētību un atsaucību! Ticu, ka viss izdosies izcili!

You Wedding Agency

Ar jums sadarboties bija patīkami un viegli, kas mums kā klientam nav mazsvarīgi, proti, sākot jau no sarunas ar reklāmas cilvēkiem (Roberta bija ļoti sirsnīga, saprotoša un pretīmnākoša ) un tālāk ar informācijas izvietošanu un nepieciešamo koriģēšanu, kas vienmēr notika ļoti konstruktīvi un raiti. Rezultāts neizpalika - pateicoties mūsu sadarbībai ar LĪGAVĀM, esam guvuši tādu rezultātu, uz kādu pat nebijām cerējuši un jūtamies kā šīsvasaras kāzu metropole.

Dunduriņi

Kad mani uzrunāja portāls LĪGAVĀM, biju ļoti priecīga par iespēju būt tajā. Tā ir labākā vieta, kur smelties iedvesmu, un sagatavoties īpašajai dienai bez lieka stresa. Uzskatu, ka visu atvieglo iespēja atrast sev vajadzīgo, atverot noteikto kategoriju un apskatoties piedāvājumu.

Savstarpējā komunikācija bija lieliska, noteikti sadarbošos arī turpmāk. Ļoti uzrunā formāts un tas, kā tiek pasniegta informācija klientiem!

BY_BERTANE