DOME HOTEL

Jūsu Rīgas rezidence!
DOME HOTEL>
Foto: LINDA LAUVA
Valodas:   LV    RU    EN

 

 

Mierīga elegance un mājīgums Rīgas ekskluzīvākajā lokācijā – pašā Vecrīgas sirdī – DOME HOTEL. Vieta, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski sadzīvo ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta virtuve piešķir patiesu piepildījumu katrai šeit pavadītajai dienai un mirklim.

KĀZAS DOME HOTEL

Kāzu dienā tuvāk septītajām debesīm?

Mūsu viesnīcas jumta terase ir īstā vieta, kur tuvāko cilvēku lokā nosvinēt vienu no īpašākajām dienām dzīvē. Tā ir miera oāze augstu virs pilsētas kņadas, prom no ielu trokšņa, ar skatu pāri Vecrīgas jumtiem. Optimālais viesu skaits šādām svinībām uz terases ir 14 – 20 cilvēki.

Kāzu viesus iespējams izmitināt elegantos numuros, savukārt jaunajam pārim dāvāsim iespēju izbaudīt visas ērtības, ko sniedz DOME Hotel Deluxe Suite apartaments 5. stāvā ar skatu uz Vecpilsētas jumtiem.

Par izsmalcinātu kāzu mielastu parūpēsies DOME zivju restorāna šefpavārs Kristaps Sīlis. Svētku maltīte taps no produktiem, kurus mums piegādā īpaši izmeklēti audzētāji un ražotāji kā Latvijā, tā visā pasaulē. DOME zivju restorānā pasniedzam augstākās kvalitātes zivis, kas lielākoties ķertas savvaļā.

Sazinieties ar mums, lai klātienē iepazītos ar DOME telpām un apspriestu svinību norisi.

e-pasts: info@domehotel.lv 

dome hotel
Foto: LINDA LAUVA / Kleita: AMORALLE

LĪGAVAS RĪTS

Rezervē kādu no mūsu elegantajiem Suite numuriem, lai izbaudītu mierpilnu atmosfēru, privātu gaisotni, smeltos enerģiju un iedvesmu vienam no svarīgākajiem uznācieniem mūžā. Mūsu līgavām piedāvājam baudīt vakaru vienai vai tuvāko draudzeņu kompānijā.

Vadoties pēc līgavas sajūtām, varam piedāvāt relaksējošas SPA procedūras un vakariņas DOME zivju restorānā.

DOME komanda nepieciešamības gadījumā priecāsies parūpēties par frizūras stilista un make-up speciālista pakalpojumiem numurā.

Lai gan visas emocijas spilgti saglabāsies atmiņās, papildus piedāvājam arī fotogrāfa pakalpojumus.

Mūsu pieredzējusī komanda parūpēsies par visu, lai jums atliktu tikai baudīt notiekošo.

Papildu informācijai un rezervāciju veikšanai lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: info@domehotel.lv

dome hotel


Rezervācijas

Pasākuma ēdienkartes un paša pasākuma plānošanas darbu ieteicams uzsākt vismaz 2 nedēļas pirms pasākuma.

Savukārt viesnīcas numuru rezervēšanu rudens/ziemas periodā varat veikt dienu pirms plānotās ierašanās.

Vasaras periodā ieteicams veikt rezervāciju vismaz 1 nedēļu iepriekš.


Vietu skaits

  • Viesnīcā pieejami 15 dažādu izmēru un iekārtojuma numuri.
  • Jumta terasē iespējams servēt maltīti līdz 20 viesiem.
  • Restorāna ietilpība ir līdz 28 viesiem.

Pakalpojumi

DOME zivju restorānā piedāvājam fine dining līmeņa a-la-carte ēdienkarti romantiskām vakariņām, 7 kārtu degustāciju ēdienkarti īstam garšu piedzīvojumam 3 stundu garumā, uzkodas jautrām sarunām un furšetiem. Ikvienam pasākumam vai svinībām šefpavārs īpaši izstrādā individuālu ēdienkarti, pielāgojot to klienta sajūtām un vēlmēm. Šefpavārs Kristaps Sīlis piedāvā arī izcilas kāzu kūkas.

Ēdieni tiks papildināti ar plašu un īpaši atlasītu vīnu un šampaniešu sortimentu, ievērojot saderības ar ēdienu vai gluži vienkārši – sekojot garšām, kas klientam visvairāk iet pie sirds.

Kāzu svinībām vasaras periodā piedāvājam jumta terasi, kur iespējams rīkot kā kāzu ceremonijas, tā arī pašas kāzu svinības.

Savukārt DOME HOTEL viesnīcā pieejami 15 ekskluzīvi numuri viesu izmitināšanai. Katrs atradīs sev sirdij tuvāko istabu bildinājumam, kāzu naktij, kāzu jubilejai, romantiskai nedēļas nogalei vai vienkārši nelielam pilsētas atvaļinājumam.

Viesnīcā DOME HOTEL pieejama arī SPA zona ar diviem masāžu kabinetiem un tvaika pirti. Veicot rezervāciju, visa SPA zona tiek rezervēta individuālai lietošanai.

Pieejams arī lobijs nelieliem furšetiem, apspriežu telpa 10 personām.

dome hotel


Cenas

  • Cenas kāzu svinību maltītēm ir sākot no 45 eiro vienai personai, neiekļaujot dzērienus.
  • Degustāciju ēdienkartes vakariņu cena ir 55 eiro vienai personai, ar pavadošajiem vīniem – papildu 47 eiro.
  • Viesnīcas numuru cenas, ja tiek rīkotas arī svinības, pieejamas individuāli pēc pieprasījuma.
  • Piedāvājam romantisku izlaušanos no ikdienas rūpēm, izbaudot septiņu kārtu vakariņas divām personām un nakšņošanu DOME HOTEL. Komplekta cena rudenī un ziemā – tikai 180 eiro.

KĀZU SVINĪBU VIETAS

Līgavām iesaka