Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vigorius | juveliersalons

Vigorius | juveliersalons

4 gadus ar mums

+371 29710507

vigorius.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar Vigorius | juveliersalons


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vigorius - mīlestība pret darbu, kas tiek veikts, un spējas lieliskā veidā realizēt radošas idejas!

Paaudzēs nodotais talants darināt rotaslietas ir izaudzis par juveliersaloniem, kas ar Latvijas meistaru darinātām kolekcijām iekarojis klientu atzinību un uzticību. Uzņēmums darbojas jau kopš 2007. gada. Tā galvenā darbības sfēra ir juvelierizstrādājumu izgatavošana. Saderināšanās un laulību gredzeni ir pirmrindnieki izsmalcināto rotaslietu klāstā.

Kolekcijās atrodami gan klasiski, gan moderni juvelierizstrādājumi, taču, pateicoties individuālajai pieejai katram klientam, Vigorius jums sniedz iespēju izstrādāt individuāla dizaina rotas dzīves svarīgākajiem brīžiem. Vigorius juveliermeistari izgatavo gredzenus pēc jūsu individuālas skices, gan pēc klasiska un lakoniska dizaina, gan arī sarežģītu līniju izliekumu kombinācijas.

Mēs piedāvājam jau gatavus zelta un sudraba laulību gredzenus, kurus iespējams iegādāties uz vietas mūsu juveliersalonos vai pasūtot internetā, kā arī piedāvājam apskatīt vairāk kā 100 laulību gredzenu dizaina paraugus, pēc kuriem izgatavojam laulību gredzenus. Mūsu laulību gredzenu kolekcijas ir īpašas ar to, ka piedāvājam jebkurā modelī iestiprināt briljantus - tas var būt viens akmens vai vairāki, tomēr tie simbolizē mūžību un arvien lielāku atzinību gūst arī akmeņu iestiprināšana vīriešu gredzenos. Jaunais pāris, protams, var arī izvēlēties gredzenu platumu, biezumu un zelta krāsu vai to kombinācijas, kādās izgatavot laulību gredzenus.