Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dziedātāja Katrīna Gupalo TOP

Dziedātāja Katrīna Gupalo

1 gadus ar mums

+371 22302016

katrinagupalo.com

LV, EN, UA, RU

Sazināties ar Dziedātāja Katrīna Gupalo


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Viss, ko mūzika var sniegt tavam īpašajam notikumam un svētkiem - no jutekliskas un romantiskas lounge/jazz programmas līdz karstākajiem deju un radio hitiem!

Katram pasākumam speciāli piemeklēts repertuārs, pat iespēja pasūtīt jaunu, īpaši komponētu dziesmu pirmajam valsim vai dāvanai. Starp citu, Katrīna ir ne tikai neparasti maigas un arī spēcīgas balss īpašniece, kas apveltīta ar milzīgu harismu, bet arī lieliska pasākumu vadītāja, kas spēj aizraut, atraisīt un vest sev līdzi jebkuru klausītāju.


Lounge/jazz programma:Party vibe programma:Katrīnai Gupalo latvju populārajā mūzikā nav ekvivalenta - viņa ir dzīvāka par dzīvu, ar viņas enerģiju varētu darbināt HES! To nevar nejust arī mūzikā: Katrīna ar savu aizrautību aizrauj sev līdzi arī klausītājus, un nav pat būtiski, vai viņa izpilda savu repertuāru vai cita komponista dziesmas savās versijās. - Sandris Vanzovičs, Neatkarīgā Rīta Avīze


Pēdējā laika nozīmīgākie notikumi Katrīnas radošajā darbībā:

augstākā Latvijas valsts apbalvojuma - Triju zvaigžņu ordeņa saņemšana, dalība Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpils Olimpiskajā centrā, Zigmāra Liepiņa jubilejas koncerttūrē Latgales Gorā, Liepājas Olimpiskajā centrā un Arēnā Rīga, uzstāšanās Latvijas Finiera 30 gadu jubilejas koncertā Arēnā Rīga, 18. novembra svinīgajā ceremonijā Prezidenta pilī un Latvijas Televīzijas koncertos. Mūziķe sadarbojās ar dziedātāju Igo viņa jubilejas koncertos Dzintaru koncertzālē un VEF Kultūras pilī. Katrīna ir iekļauta žurnāla Pastaiga 2022 gada sasniegumu topā Izcilākās Latvijas sievietes. Viņas radītā Ukrainas atbalsta dziesma Resistance, kas pulcēja vairāk kā 40 mūziķus, bija nominēta Latvijas Televīzijas un Radio gada balvai Kilograms Kultūras, bet dziesma Dur Prom kļuva par radiohitu un 13 nedēļas bija Latvijas spēlētāko dziesmu TOP 10, skanot deviņās Latvijas radiostacijās. Kopā ar Edgaru Vilcānu, Katrīna rada ne tikai radiohitus, bet arī mūziku Latvijas Bankas sudraba kolekcijas monētai Воля.


Par Katrīnas Gupalo skatuves kolēģiem:

Mūzikas producents, aranžētājs, komponists un džeza pianists Edgars Vilcāns pirms kara sākuma strādāja lielākajā Ukrainas ierakstu kompānijā MOZGI Kijivā un sadarbojās ar populārākajiem ukraiņu dziedātājiem, tostarp Potapu, Nastju Kamenski un Nadju Dorofejevu. Koncertos un studijas darbā Edgars sadarbojās arī ar izcilo japāņu - ukraiņu džeza saksofonistu Kentu Igaraši un bija dziedātāja Petro Čornija dziesmu līdzautors, mūzikas producents un pianists koncerttūrēs. Edgars absolvēja Gliēra Mūzikas akadēmiju Kijivā un ieguva bakalaura grādu džeza pianismā. Pēdējā gada laikā Edgars ātri un pārliecinoši iekļāvās arī Latvijas mūzikas industrijā un sadarbojās ar virkni lielisku mūziķu - Ralfu Eilandu, Māru Upmani-Holšteini, Grētu Grantiņu, Dagni Roziņu, Dionu, DJ Rudd, Būu, Chris Noah, Gintu Smuko, Rihardu Lībieti, Ilzi Rijnieci uc. 2022. Gadā Edgars kļuva par Latvijas Radio labdarības maratona Dod Pieci dīdžeju un ētera personību, un nedēļu pavadīja Stikla studijā Doma laukumā. Edgars ir ierakstu kompānijas Universal Latvia pieaicinātais producents, aranžētājs un komponists. Viņš veidoja Latvijas Radio gada balvas Muzikālā banka ceremonijas atklāšanas numura Ой на горі та й женці жнуть / Dzimtā valodā aranžējumu orķestrim, korim, ritma grupai un solistiem, piedalījās Osokina Brīvības festivālā Ukrainai, uzstājās Daugavpils Kultūras pilī, Hanzas peronā, Rēzeknes koncertzālē GORS un citviet.

Producents, ģitārists un skaņu režisors Armands Varslavāns koncertos un ierakstu studijā sadarbojas ar neskaitāmiem populāriem latviešu mūziķiem - BŪŪ, Katrīnu Dimantu, Kārli Kazāku, Roberto Meloni, grupām Baritoni un Tautumeitas, Dionu Liepiņu, Eviju Smagari, Martu Ritovu un daudziem citiem. 2021.gadā sadarbībā ar dziedātāju BŪŪ ieguva divus Zelta Mikrofonus nominācijās Gada debija un Gada dziesma. 2022. gadā kopā ar Katrīnu Gupalo radītā dziesma Resistance bija nominēta LSM Kilograms kultūras, kā arī guva starptautisku atzinību - pārstāvēja Latviju starptautiskajā TV maratonā SAVE UKRAINE #StopWar, kurā piedalījās Imagine Dragons, Craig David, Salvador Sobral un citi pasaulē atzīti mūziķi, kā arī ierindojās leģendārā rokmūzikas kritiķa Artēmija Troicka izlasē Пiснi перемоги blakus Maneskin, Billie Eilish, Sting un Pink Floyd. Savukārt Armanda producētais mūzikas albums Lai noskan klusums Evijai Smagarei tika nominētas Zelta Mikrofons nominācijā Gada debija. Divus gadus pēc kārtas Armanda komponētās dziesmas bija Latvijas Eirovīzijas konkursa Supernova pusfinālā. Kopā ar grupu Laimas Muzykanti pārstāvēja Latviju Pjončanas Olimpiskajās spēles kultūras programmā.


Lasi vairāk:

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem